Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

GEBERIT ONE WC PUODAS

Apsoliuti švara ir integruotas lankstumas

Ant sienos kabinamas ONE WC puodas yra elegantiškas, tobulų proporcijų santechnikos įrenginys. Pakėlus dangtį, viskas tampa tiesiog akivaizdu: asimetriška, vidinio rėmo neturinti geometrija užtikrina, kad vandens nuleidimas keraminiame WC puode būtų ne garsesnis už šnabždesį. Dėl išmanios montavimo technologijos, WC puodo aukštį galima lengvai koreguoti, neatidarant potinkinės sienelės net praėjus daugeliui metų po tualeto sumontavimo.

GEBERIT ONE WC PUODAS

WC

Integruotas lankstumas

WC puodo aukštis pagal poreikį gali būti reguliuojamas, neatidarant potinkinės sienelės, todėl tualeto patalpa galėsite naudotis itin patogiai net ir vėlesniuose gyvenimo etapuose.

WC puodas

TurboFlush technologija didesnei švarai

Vandens nuleidimo metu, vanduo į keraminį indą teka per šoną, taip sukurdamas spirale besisukančią srovę. Dėl optimizuoto vandens kiekio nuleidimo, šis procesas vyksta labai tyliai, apimdamas visą reikiamą plotą.