Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit Smyle

Subtilios formos ir maksimalus funkcionalumas

Šiuolaikiško dizaino ir įmantrių formų Geberit Smyle serija kuria atpalaiduojančią ir teigiamų emocijų kupiną atmosferą bei suteikia šeimos vonios kambariams ir svečių tualetams harmonijos ir lengvumo. Nepriekaištingos tvarkos pojūtis ir efektyviai išnaudota erdvė – su Geberit Smyle sukursite aukščiausio lygio patogumą bet kokioje erdvėje.

Nepriekaištinga higiena

Unitazo puodai neturi vidinio apvado, o praktiška „QuickRelease“ funkcija užtikrina paprastą valymą ir nepriekaištingą higieną.

Moduliniai vonios kambario baldai

Geberit Smyle vonios kambario baldai išsiskiria savo moduliniais sprendimais. Vidutinio dydžio ir žemas spinteles galima derinti pačiais įvairiausiais būdais.

Platus asortimentas

Naujas produktų asortimentas ištaiso kelias ankstesnių serijų problemas ir siūlo šiuolaikišką vonios kambario baldų koncepciją. Serijos naujiena – gaubtos formos unitazai be vidinio apvado.

Geberit Smyle savybės

  • Geberit Smyle – šiuolaikiška, nesudėtinga ir laikui nepavaldi serija
  • Švelniai užapvalinti rankenėlių kraštai ir vos pastebimas parėjimas tarp praustuvo ir spintelės.
  • Modulinių baldų koncepcija, leidžianti kurti įvairius derinius pagal kiekvieno skonį ir poreikius
  • Galimybė rinktis uždaro ar atviro tipo spinteles suteikia neribotą kūrybinę laisvę
  • Aukštos kokybės stalčių įdėklai (lavos spalvos)
  • Apvalaus ar kvadratinio dizaino praustuvai.
  • Įspūdinga kokybė už prieinamą kainą