Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit DuoFresh

Inovatyvus blogų kvapų ištraukimo įrenginys

Geberit DuoFresh įrenginys yra inovatyvus ir efektyvus sprendimas blogų kvapų ištraukimui. Geberit DuoFresh šalina nemalonius kvapus tiesiai iš keraminio WC puodo. Jis ištraukia orą per vandens nuleidimo vamzdį ir vožtuvą, išvalo jį keraminiu porėtuoju filtru ir grąžina į patalpą. Blogų kvapų ištraukimo įrenginį jau įrengtame vonios kambaryje galima sumontuoti turint 12 cm Geberit Sigma potinkinį bakelį (pagamintą nuo 2008 m.) ir 8 cm Geberit Sigma potinkinį bakelį (pagamintą nuo 2016 m.).

Vonios kambario gaiva pasiekiama lengvai

Dėl specialaus mechanizmo vandens nuleidimo mygtuką paprasta atidaryti ir pakeisti ten įdėtas priemones. Įdėklas DuoFresh WC lazdelėms yra lengvai prieinamoje vietoje už vandens nuleidimo mygtuko. Keraminis porėtasis filtras taip pat lengvai pasiekiamas. Klientas gali jį pakeisti pats:

  • Atidarykite Geberit Duofresh modulį (patraukite mygtuką į save ir pastumkite į šoną)
  • Atidarius modulį išimkite blogų kvapų filtravimo filtrą
  • Įstatykite Geberit sanitarinę lazdelę į filtrą ir įstumkite filtrą atgal

Apšvietimo intensyvumą ir veikimo laiką klientas gali reguliuoti tam skirta programėle. Ir keraminį porėtąjį filtrą, ir DuoFresh WC lazdeles galima įsigyti Geberit partnerių prekybos vietose.

Blogi kvapai tualeto patalpoje jau praeitis

  • Geberit DuoFresh su Sigma50 ir orientacine šviesa

Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginys surenka blogus kvapus ten, kur jie atsiranda: pačiame WC puode. Oras yra išvalomas per keraminį korėtą filtrą, o tylus ventiliatorius iš karto išpučia švarų orą atgal į vonios kambarį. Oro gaiviklių naudojimas, langų darinėjimas, kvapiųjų žvakių deginimas – visa tai tampa nebereikalinga, nes pasinaudojus tualetu blogas kvapas nepasklinda po vonios kambarį. Dėka atstumo jutiklio, kvapų ištraukimas visada aktyvuojasi automatiškai, kai kas nors atsisėda ant WC puodo. Blogų kvapų ištraukimo įrenginys puiki idėja svečių vonios kambariui. Papildomam komfortui, įrenginys turi švelnų orientacinį apšvietimą ir priedą sanitarinėms WC lazdelėms. Geberit DuoFresh blogų kvapų ištraukimo įrenginį galima montuoti į bet kurį Geberit Sigma montavimo elementą ir derinti su daugeliu Sigma serijos vandens nuleidimo mygtukų.