Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit AquaClean

WC puodas su apiplovimo funkcija

Mėgaukitės Geberit AquaClean patogumais

Pajuskite švelnią, Geberit AquaClean apiplaunančių WC puodų, vandens srovę. Po to galėsite gaivos ir švaros pojūčiu mėgautis visą likusią dieną. Kiekvienoje situacijoje.

Norint sukurti estetiškus ir šiuolaikiškus vonios kambario sprendimus, Geberit AquaClean sistemoje patogumas, dizainas ir tvarumas buvo derinamas prie gerai žinomos Geberit kokybės. Čia galite rasti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį ir tiesiogine prasme kiekvienoje gyvenamojo būsto aplinkoje derantį modelį, pradedant kompaktiškais WC puodų dangčiais ir baigiant prabangiais WC puodais su dangčiu. Sužinokite daugiau informacijos apie WC puodus su apiplovimo funkcija!

Lyg ką tik išėję iš dušo – švarūs ir gaivūs vos vienu mygtuko paspaudimu

 • „Whirlspray“ purkštuko technologija

Tinkamai nusiprausti galima tik vandeniu. Rūpintis asmenine higiena reiškia skirti atidų dėmesį intymioms vietoms. Išbandyti švelnią ir natūraliai vandeniu apiplaunančią WC puodo higienos procedūrą bei vėl švariai ir gaiviai pasijusti galėsite vos vienu mygtuko paspaudimu.

Privalumai jums

 • Aukščiausios klasės dizainas, šiuolaikiška technologija ir patikima kokybė
 • Nepakartojamos patogumo funkcijos
 • Naudingas ir kruopštus prausimas
 • Tinkamiausi sprendimai kiekvienai gyvenamajai aplinkai
 • Lengvas montavimas
 • Tvarus produktas

Mūsų patirtis ir šiuolaikiškos idėjos jums

Geberit daugybę dešimtmečių Rapersvilio-Jonos biure (Šveicarijoje) atlikinėjo intensyvius mokslinius tyrimus. Viso to rezultatas – be išskirtinio savo dizaino, Geberit AquaClean apiplaunančiuose WC puoduose buvo panaudotos perversmą rinkoje sukėlusios, patentuotos patogumo technologijos.

Atraskite daugiau vonios kambario idėjų

Tinkamas modelis patenkins visų poreikius

 • Geberit AquaClean Mera
 • Geberit AquaClean Sela
 • Geberit AquaClean Tuma

Geberit Mera, Sela ir Tuma WC puodai su apiplovimo funkcija tai sprendimai, iš esmės atitinkantys bet kokį reikalavimą ir tinkantys bet kokiai gyvenimo situacijai – nuo tradicinio WC puodo su dangčiu iki atskiro tualeto dangčio. Dėl puikaus dizaino ir technologijos derinio, jums nereikės daugiau vietos nei reikia tradiciniam tualetui.

 • Geberit AquaClean Mera užtikrina didelį patogumą ir atitinka aukščiausius dizaino ir funkcijų reikalavimus.
 • AquaClean Sela išsiskiria normalia, paprasta elegancija – šio apiplaunančio WC puodo specialioji funkcija nėra iškart įžvelgiama.
 • AquaClean Tuma WC puodas su apiplovimo funkcija yra kompaktiškas ir universalus, todėl apsiplauti vandeniu gali kiekvienas namie esantis žmogus. AquaClean Tuma taip pat galima naudoti kaip papildomą jau esančio WC sprendimo priedą.

Geberit AquaClean WC puoduose su apiplovimo funkcija turi integruotą patentuotą WhirlSpray purkštuko technologiją ir intuityvų nuotolinį valdymą. Priklausomai nuo modelio, gali būti įtraukiamos tokios papildomos patogumo funkcijos, kaip švelnaus apiplovimo funkcija moterims, blogo oro ištraukimo įrenginys, džiovintuvas šilta oro srautu arba šildoma sėdynė.

Dešimt priežasčių, dėl kurių verta rinktis Geberit AquaClean Mera:

Ranka pasiekiamas nuotolinis valdymas

Intuityvus naudojimas tai nuotolinio valdymo esmė

Visomis funkcijomis galima pasinaudoti vos viena ranka. Galinėje pusėje esančiu pulteliu galima nustatyti individualius nustatymus, be to jis rodo, kuomet yra laukiama nukalkinimo procedūros.

Džiovintuvo funkcionalumas

Ar džiovintuvas gali būti išmanus?

Taip, kadangi džiovintuvo antgalis išlenda atskirai nuo vandens purkštuko antgalio ir automatiškai nusistato į reikiamą padėtį. Oro temperatūra yra palaipsniui mažinama, todėl ant džiūstančios odos lieka besikeičiančios šilumos pojūtis.

Apiplovimo funkcija moterims

Švelnią vandens srovę leidžiantis purkštukas

Atskira apiplovimo funkcija moterims išsiskiria ypač švelnia vandens srove. Purkštukas yra integruotas į purškimo svirtį, todėl yra higieniškai apsaugotas, kai nėra naudojamas.

WhirlSpray purkštuko technologija

Dviem purkštukais užtikrinamas akivaizdus skirtumas

Tuo pat metu besisukantis ir pulsuojantis dušo purkštukas, veikiamas dinamiško aeravimo, užtikrina intensyvesnį plovimą, ypač malonų ir gaivinantį pojūtį bei mažesnį vandens kiekio sunaudojimą.

Šildoma WC puodo sėdynė

Maksimalus sėdėjimo patogumas

Laisvai pasirenkamos šildomos tualeto sėdynės privalumai yra gana akivaizdūs. Dėl integruotų artumo jutiklių, aukštos kokybės duroplasto tualeto sėdynė įšyla vos tik prie jos priėjus. Budėjimo režime, ši funkcija nenaudoja jokios elektros srovės.

TurboFlush vandens nuleidimo technologija

Optimalus nuleidimas

Nesimetriška vidinė keraminio puodo geometrija reiškia, jog vandenį bus galima nuleisti ypač sklandžiai ir tyliai. Vandens nuleidimo įvadui pakanka viengubos šoninio nuleidimo angos. Kalbant apie valymą, buvo stipriai sumažintas neprieinamų vietų skaičius, todėl nesusidursite nei su kraštais, nei su kampais.

Integruotas blogo kvapo ištraukimo įrenginys

Kam reikia beprasmiškai vėdinti patalpas?

Nemalonūs kvapai yra aptinkami tiesiogiai keraminiame puode ir tuomet neutralizuojami, naudojant integruotą, ilgalaikį keraminį korėtą filtrą. Dviem minutėms paleidus nemalonių kvapų ištraukimo įrenginį, papildomai patalpų vėdinti nebereikės.

Šviesos diodų apšvietimas

Išorinis kelrodis nakties metu

Švelni šviesa iškart atkreipia dėmesį ir padeda lengviau orientuotis nakties metu. Išorinį apšvietimą įjungia artumo jutiklis, o šviesa gali degti viena iš septynių spalvų, kurias galima nustatyti individualiai.

Suderinamumas

Patogus sprendimas

Dėl Geberit montavimo technologijos, Geberit AquaClean Mera gali būti montuojamas beveik kiekvienoje statybinėje situacijoje. Tualetas su apiplovimo funkcija tinka su visomis Geberit potinkinėmis sistemomis ir Geberit Monolith sanitariniais moduliais.

Automatiškai veikiantis tualeto dangtis

Nereikia atlikti papildomų veiksmų

Artumo jutiklis automatiškai atidaro tualeto dangtį. Uždarymui taip pat nereikia jokių pastangų, nebent pageidaujate šią procedūrą pradėti lengvu prisilietimu. Ši funkcija užtikrina, kad tualetas visada po naudojimo liktų uždarytas. Ar galėtų būti dar patogiau?

Geberit AquaClean Mera dizaino apdovanojimai

Geberit AquaClean Sela dizaino apdovanojimai