Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit maišytuvų sistema

Geresnis sprendimas

Optimalus planavimo patikimumas taip pat ir planuojant įrengti į sieną montuojamus maišytuvus

  • Geberit Piave maišytuvų sistema, į sieną montuojamas praustuvės maišytuvas

Elegantiški bekontakčiai į sieną montuojami maišytuvai, švarios praustuvės ir pakankamai vietos tarp jų, kad galėtumėte plauti rankas: būtent tokį vaizdą dažnai įsivaizduoja santechnikai, architektai ir naudotojai rengdami viešųjų ar pusiau viešųjų sanitarinių patalpų projektus. Priežastys, dėl kurių mes matome tiek mažai į sieną įmontuotų elektroninių maišytuvų, nepaisant šių pranašumų, yra gana banalios: iki šiol praktiškai nebuvo jokio sprendimo, užtikrinančio, kad juos būtų galima saugiai įrengti be klaidų.

Modulinis sprendimas ir sudėtingas montavimas

  • Geberit praustuvės maišytuvų Piave ir Brenta montavimo elementas

Geberit sukūrė modulinę maišytuvų sistemą ir gali pasiūlyti įspūdingą sprendimą bendriems daugybės bekontakčių praustuvių maišytuvų trūkumams pašalinti ir specifinėms problemoms, kylančioms montuojant maišytuvus į sieną, spręsti. Todėl visi elektroniniai komponentai, išskyrus infraraudonųjų spindulių jutiklį, sumontuoti atskiroje funkcinėje dėžutėje ir gerai apsaugoti nuo drėgmės. Ši funkcinė dėžutė įmontuojama po praustuve, už sienos, todėl atsiranda visiškai naujos maišytuvo dizaino galimybės.

Nesenstantis, elegantiškas dizainas

  • Geberit Brenta ant praustuvės montuojamo maišytuvo sistema

Geberit praustuvės maišytuvų modeliai Piave ir Brenta, kuriuos sukūrė Londono dizaino studija „Christoph Behling Design“, pasižymi neįtikėtinai grakščia, nesenstančia ir elegantiška forma. Abiejų modelių maišytuvus galima montuoti į sieną arba ant praustuvės ir derinti su beveik bet kokiu praustuvės dizainu. Į sieną montuojami maišytuvai gali būti 170 mm ir 220 mm ilgio ir leidžia sukurti daugybę įvairių derinių.

Gražus maišytuvo korpusas pagamintas iš chromuoto žalvario. Kuo jis ypatingas: Vanduo nukreipiamas per sustiprintą plastikinę žarną, kuri tęsiasi nuo funkcinėje dėžutėje esančio funkcinio bloko iki maišytuvo išleidimo angos aeratoriaus. Tai užtikrina, kad jokioje maišytuvo atkarpoje nepakistų geriamojo vandens kokybė.

Didelės apkrovos

  • Vonios kambarys su Geberit Brenta į sieną montuojamo maišytuvo sistema viešojoje vietoje

Elektroniniai praustuvių maišytuvai daugiausia naudojami sanitarinėse patalpose viešosiose vietose ir pusiau viešuosiuose pastatuose, pavyzdžiui, oro uostuose, prekybos centruose, mokyklose ar restoranuose. Šie maišytuvai dažnai lankomose vietose turi būti ypač patikimi ir labai atsparūs įvairiems veiksniams, įskaitant šiurkštų naudojimą. Todėl siekiant užtikrinti patikimą maišytuvo veikimą ypač svarbu pasirinkti tinkamą sprendimą.

Platus asortimentas, apimantis beveik visas naudojimo sritis

  • Geberit Brenta į sieną montuojamas maišytuvas su autonominiu maitinimu

Geberit maišytuvo sistema gali būti maitinama iš tinklo arba baterijos ir autonominio maitinimo būdu naudojant generatoriaus bloką.

Be to, modeliuose gali būti įrengti maišytuvai. Dėl ryškaus chromuoto paviršiaus ir kompaktiško dizaino praustuvių maišytuvus lengva valyti ir prižiūrėti, be to, jie atrodo patraukliai. Specialiems poreikiams, pavyzdžiui, decentralizuotiems vandens šildytuvams, sukurti atskiri sistemos sprendimai.

Išbandyta ir išmėginta klasika

  • Geberit 185/186 tipo praustuvės maišytuvas
  • Geberit 87/88 tipo praustuvės maišytuvas

Geberit 185/186 ir 87/88 tipų praustuvių maišytuvai papildo vešiosiose vietose naudojamų patikimų ir tvirtų maišytuvų asortimentą. Ši išbandyta ir išmėginta klasika gali būti maitinama ne tik iš tinklo ir baterijos, bet ir hidrauliniu būdu. Gali būti su maišytuvo rankenėle arba be jos. Dėl ryškaus chromuoto paviršiaus maišytuvus lengva valyti ir jie patraukliai atrodo. Specialiems poreikiams, pavyzdžiui, decentralizuotiems vandens šildytuvams, sukurti atskiri sistemos sprendimai.