Erdvę atlaisvinanti įranga

Dėl erdvę optimizuojančių vonios kambario baldų paliekami tik būtiniausi dalykai

To pageidauja daug pasirinkusių gyventi kukliau žmonių. Sąmoningai atsisakoma įvairių dalykų ir sumažinamas vartojimas bei mobilumas. Šiuo metu vis populiaresnės tampa po tokiomis frazėmis kaip „Micro Living“ ir „Tiny Homes“ spypinčios gyvenamosios aplinkos idėjos, žadančios mažesnį ekologinį pėdsaką. Taigi devizas „Mažiau yra daugiau“ kartu reiškia, kad pritariama idėjai dėl mažiau vietos, jokiu būdu nenukenčiant gyvenimo kokybei.

Architektūriniai sprendimai, ypač vonios kambarių projektavimas, sutelkiami ties esminiais dalykais: „Mažiau yra daugiau“ šiuo atveju reiškia, kad taikant vietos taupymo sprendimus net ir mažuose vonios kambariuose gali būti užtikrintas didžiausias įmanomas patogumas ir maloni aplinka. Atsakymas glūdi montavimo sienoje technologijoje: Vis daugiau techninių komponentų montuojami taip, kad jų nesimatytų. Dalys, liekančios išorėje, žavi prabangia elegancija ir paprastu naudojimu, taigi visiškai atspindima devizo „mažiau yra daugiau“ dvasia.

Beje: Į klausimą, ką reiškia „Micro Living“, sunku paprastai atsakyti: Centrinėje Europoje kalbama apie gyvenimą „mažuose būstuose“, t. y. vienam asmeniui skirtus būstus, kurių plotas ne didesnis kaip 30 m². Japonijoje, kurioje pasitaiko net mažesnių nei 6 m² „Pods“ (mažų miegamųjų kambarėlių), veikiausiai tai sulauktų tik liūdnos šypsenos.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje