Nepriekaištinga estetika

Geberit AquaClean Sela – naujausios kartos unitazas su bidė

WC puodą su bidė funkcija šeštojo praeito amžiaus dešimtmečio pabaigoje išrado šveicaras Hans Maurer. Iš pradžių modeliai buvo dideli, gremėzdiški ir iš pirmo žvilgsnio atpažįstami kaip netipiški WC puodai. Nežinantiems jų paskirties taip pat iškart buvo aišku, kad jie turi atlikti papildomas funkcijas, kokios jos bebūtų.

Šiuo metu, praėjus maždaug šešiasdešimčiai metų nuo pirmojo modelio pristatymo, masyvios ir matomos jungtys jau yra praeitis. Viena vertus, tai lėmė elektronikos miniatiūrizavimas, dėl kurio valdymo įtaisai užima daug mažiau vietos. Kita vertus, taip pat atsirado naujos vonios kambario įrengimo ir dizaino koncepcijos. Jos paremtos nesenstančiu, elegantišku dizainu ir integruota įranga. Elektros ir vandens jungtys taip pat įrengiamos taip, kad vargu ar būtų galima atpažinti unitazus su bidė funkcija. Šiuolaikinis WC puodas su bidė ir apiplovimo funkcijomis iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip įprastas WC puodas, tačiau po to nustebina savo išskirtinėmis funkcijomis, tokiomis kaip integruotas dušelis, šildomas dangtis arba oro valymo prietaisas.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje