Vieta, kurioje neturi būti nemalonių kvapų

Nemalonus kvapas vonios kambaryje? To galima išvengti

Vakarienė. Šeima, apsiginklavusi peiliais ir šakutėmis, nekantriai laukia prie valgomojo stalo. Mama tikrai ir vėl pagamino kažką skanaus. Vienintelis klausimas: ką? Nes ji dėl viso pikto įjungė gartraukį ir uždarė virtuvės duris. Pasak jos, tam, kad virtuvės kvapai nepasklistų po visą butą.

Labai panaši situacija gali susidaryti ir vonios kambaryje. Nors patalpoje paprastai vyrauja gaiva ir švara, kartais joje gali atsirasti labai nemalonių kvapų, tvyrančių ilgesnį laiką. Todėl jau seniai naudojami vonios kambariui skirti kvapų filtrai, kurie veikia panašiai kaip gartraukis. Laimei, jie veikia kur kas tyliau. Užuot ištraukę virtuvės garus, jie pašalina nemalonius tualeto kvapus. Ir tiesiai iš ten, kur jie atsiranda: iš keraminio WC puodo. Taip oras vonios kambaryje vėl tampa gaivus.

Paskutinis patarimas: norint išlaikyti oro valymo sistemos efektyvumo lygį, reikėtų reguliariai keisti filtrą – ir virtuvėje, ir vonioje.


Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje