Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Kviečiame į turą po GEBERIT saloną

Virtualus pasivaikščiojimas

Virtualus 3D turas pasiekiamas bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio taško. Apžiūrėkite GEBERIT saloną iš bet kurio įrenginio Jums patogiu metu.

Vos per kelias minutes susidarysite įspūdį apie norimą įsigyti produktą, daugiau sužinosite apie jo funkcionalumą, išvysite jį realiame vonios kambario interjere.

Spauskite čia.

Geberit vonios kambario kolekcijos: ACANTO

  • Acanto

„Geberit Acanto“ vonios kambario baldai suteikia neribotą dizainolaisvę ir funkcionalumą. Kurdami šią baldų seriją siekėme, kad jipatenkintų kuo platesnį klientų poreikių spektrą. Vonios baldųvidus stebėtinai universalus – stalčių, daiktadėžių ir lentynėliųderiniai leis sukurti neapkrautą ir patogų vonios kambarį. Priesienos tvirtinamų magnetinių lentynėlių pagalba reikalingiausioskosmetikos priemonės visada bus po ranka. O dėl novatoriškųsprendimų, virš praustuvo pakabinta veidrodinė spintelė suintegruotu didinamuoju stiklu virs į tikrą grožio centrą.

Skaityti daugiau

Geberit vonios kambario kolekcijos: SMYLE

  • Smyle

Atnaujindami „Smyle“ vonios kambario seriją, „Geberit“ dizaineriai priderino baldus prie vonios keramikos formų ir koncepcijos. Tuo tikslu „Smyle“ serijos baldams buvo perteiktos plonos ir elegantiškos praustuvų dubens linijos. „Geberit“ savo gaminiuose naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, paviršius ir modulinius elementus. Spinteles praustuvui, žemas spinteles, aukštas spinteles, spintelę su atviromis lentynomis ir sieninę lentyną su kabliukais galima derinti pačiais įvairiausiais būdais, siekiant optimaliai išnaudoti vonios kambario erdvę.

Skaityti daugiau