Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Viktoras Papanekas: dizaino politika

Geberit parama išskirtinei parodai

Rugsėjo pabaigoje Vitra dizaino muziejuje prasidėjusi Geberit remiama paroda „Viktoras Papanekas: dizaino politika“ yra dar viena svari priežastis apsilankyti Vitra bendrovės miestelyje.

Garsaus kėdžių gamintojo Vitra miestelis, įsikūręs Vokietijos pietuose, Weil am Rhein mieste, laikomas architektūros bei dizaino entuziastų Meka. Neretai nutinka, kad sėkmės istorijos prasideda dėl kone košmariškų priežasčių. Šiuo atveju, didžioji dalis pastatų, kuriuose daugiau nei tris dešimtmečius buvo gaminamos kėdės, sudegė kilus gaisrui 1981 metais. Rolf Fehlbaum – bendrovės savininkas ir nemažai pažinčių dėl verslo santykių su baldų dizaineriais turintis asmuo – nusprendė palaipsniui paversti šią teritoriją į skirtingų architektūros stilių pastatų ansamblį.

Pirmaisiais Vitra miestelio statiniais tapo Nicholas Grimshaw suprojektuotos gamybos salės, pastatytos 1983 metais. Prie jų netrukus prisijungė daugiau naujų pastatų ir statinių, kuriuos suprojektavo pasaulinio garso architektai – Frank Gehry, Tadao Ando, Zaha Hadid, Álvaro Siza ir Herzog & de Meuron. Kaip Grimshaw ir Gehry, Herzog & de Meuron taip pat suprojektavo du šio miestelio pastatus: „VitraHaus“ (2010 m.), kurioje įsikūrusi Vitra flagmanų parduotuvė, ir „Schaudepot“, kuris buvo užbaigtas 2016 m.

V.Papanekas Vitra miestelyje

1989 metais pastatytame Vitra dizaino muziejuje, kurį suprojektavo Frank Gehry, reguliariai rengiamos garsių dizainerių ir dizaino tendencijų parodos. Geberit remia vieną tokių parodų – „Viktoras Papanekas: dizaino politika“ , kuri lankytojus kvies nuo 2018 m. rugsėjo 29 d. iki 2019 m. kovo 10 dienos. Tuo siekiame kuo platesnę auditoriją supažindinti su naujomis Geberit dizaino galimybėmis, kurios atsivėrė mums žengus į keramikos gamybos sritį. Kviečiame verslo partnerius iš viso pasaulio apsilankyti Vitra miestelyje ir šioje parodoje. Čia ne tik susipažinsite su V. Papaneko idėjomis, bet taip pat atrasite Geberit apgalvotus sprendimus vonios kambariui.

Design Meets Function

Be sienoje paslėptos patikimos santechnikos, Geberit šiuo metu taip pat garsėja savo nepriekaištingai suprojektuota vonios kambario įranga. Geberit gaminiai neretai siūlo daugiau, nei galime pamatyti plika akimi – jų įvairialypės funkcijos atitinka realius poreikius ir garantuoja konkrečius sprendimus kiekvienam. Daugiau apie Design Meets Function