Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

KOKYBĖ PERSIKELIA

Į ŠIĄ SIENOS PUSĘ

Geberit garsėja aukšta potinkinių sistemų kokybe. Tai funkcionalūs ir patvarūs produktai, su kuriais lengva dirbti. Nuo šiol ši visų pripažinta kokybė ir saugumas persikelia priešais sieną, pagrindinį dėmesį atkreipiant į platų tualetų, praustuvių, vonių ir baldų asortimentą.

Atidžiai peržvelkite visus naujausius produktus internetiniame kataloge arba parsisiųskite „Vonios kambario žurnalą“.

PAPRASTA MONTUOTI

Naujuosius tualetus, praustuves ir baldus yra lygiai taip pat paprasta montuoti, kaip ir kitus Geberit produktus. Jie buvo sukurti, atsižvelgiant į montuotojo poreikius, be to, jie puikiai dera prie kitų potinkinių Geberit produktų. Peržiūrėkite montavimo vaizdo įrašą ir išvyskite, kaip montuojamas naujasis Geberit ONE tualetas.

PILNAS VONIOS KAMBARYS

Naujojo dizaino Geberit vonios kambario tualetų, bidė ir praustuvių serijos dera prie veidrodžių, spintelių, stalčių ir lentynų, kuriose yra daug vietos lanksčiai susidėti daiktus. Turint lanksčias galimybes pasinaudoti tiek daug, skirtingai kainuojančių, dizaino sprendimų, planuoti tapo žymiai lengviau nei kada nors anksčiau. Tokiu būdu dabar įmanoma susiplanuoti visą vonios kambario sprendimą, kuris kuo puikiausiai tilps turimame plote.

DESIGN MEETS FUNCTION

Unikalūs ir natūralūs linkiai, šiuolaikinės geometrinės linijos ir neįprastos formos. Jomis pasižymi naujosios vonios kambario produktų serijos, iš kurių kiekviena kalba akivaizdžia dizaino kalba, skambančia nuo tualeto iki pat praustuvės ir nuo vonios iki baldų.

Visi produktai yra sukurti, atsižvelgiant į naudotojo poreikius, naudojant išmanius ir gerai apgalvotus elementus. Geberit produktų dizainas ir funkcijos visada buvo derinami tarpusavyje. Tai galima išvysti vos pažvelgus į kiekvieno produkto smulkią detalę, savybę ir funkciją. Čia tarpusavyje harmoningai dera dizainas ir funkcijos.