Geresni vonios kambariai, smagesnis gyvenimasKas jums svarbu vonios kambaryje?

„Geberit“ užsibrėžė tikslą naudoti naujoviškus sanitarinius gaminius, kad ilgainiui pagerėtų žmonių gyvenimo kokybė. Norėdami suprasti specifinius mūsų galutinių vartotojų poreikius, Europoje atlikome tyrimą. Čia mes nustatėme šešis pagrindinius reikalavimus - švarą, patogumą vartotojui, komfortą, erdvės optimizavimą, dizainą ir prieinamumą. „Geberit“ kuria ir pateikia produktus ir sprendimus, kurie atitinka šiuos reikalavimus. Ko ypač ieškote vonios kambaryje?

Vonios kambario salonai netolieseDžiaugiamės galėdami patarti vietoje

Klientai vonios kambario produktų parodoje

Apsilankymas viename iš mūsų partnerių vonios kambarių salonų yra puikus būdas susipažinti su „Geberit“ vonios kambario serijomis, gauti specialistų patarimų ir iš arti pamatyti „Geberit“ produktų pranašumus. „Design Meets Function“ - pavadinimas viską pasako. Pažvelkite į mūsų produktus patys ir patikrinkite jų įkvepiantį dizainą bei sumanias funkcijas.

Mes labai rūpinamės, kad būtų laikomasi klientų reikalavimų. Nepaisant to, ar jums svarbu švara, patogumas vartotojui, komfortas, erdvės optimizavimas, dizainas ar prieinamumas, mes turime tinkamų produktų.

Artimiausią vonios kambario saloną rasite čia