Apie įmonę Geberit

Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė

Visame pasaulyje veikianti Geberit grupė yra Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė. Geberit turi stiprius atstovus daugelyje Europos šalių, todėl gali pasiūlyti unikalius, pridėtinę vertę sukuriančius santechnikos ir keraminius vonios kambario gaminius.

Gamyba vykdoma 26 gamyklose, iš kurių 4 yra užjūrio šalyse. Pagrindinė koncerno buveinė yra Šveicarijoje, Rapersvilio-Jonos mieste. 2021 m. Geberit su 50 valstybių dirbančių beveik 12 000 darbuotojų pasiekė 3,5 mlrd. Šveicarijos frankų apyvartą. Geberit akcijos yra kotiruojamos SIX Swiss Exchange vertybinių popierių biržoje ir nuo 2012 m. yra sudedamoji SMI (Swiss Market Index) dalis.

Didžiausias dėmesys tvarumui

Ruda akis žiūri į tolį

Geberit visada teikė svarbų vaidmenį tvarumui, kuris yra įmonės identiteto dalis. Didelis dėmesys skiriamas ekologinių, ekonominių ir socialinių aspektų pusiausvyrai.

Aplinkai nekenkiantys, išteklius tausojantys ir ilgai naudojami gaminiai bei tvarios statybos sprendimai, vandens ir energijos sąnaudas iki minimumo mažinantys gamybos procesai bei švarus geriamasis vanduo jau daug metų yra svarbiausi klausimai įmonėje Geberit. Taip pat daug dėmesio skiriama atsakingam mokymui, socialiniams projektams su besimokančiaisiais ir socialinės atsakomybės prisiėmimui svarbiausia – vandens tema.

Daugiau informacijos apie tvarumą