Apie įmonę Geberit

Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė

Visame pasaulyje veikianti Geberit grupė yra Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė. Geberit turi stiprius atstovus daugelyje Europos šalių, todėl gali pasiūlyti unikalius, pridėtinę vertę sukuriančius santechnikos ir keraminius vonios kambario gaminius.

Gamyba vykdoma 26 gamyklose, iš kurių 4 yra užjūrio šalyse. Pagrindinė koncerno buveinė yra Šveicarijoje, Rapersvilio-Jonos mieste. 2021 m. Geberit su 50 valstybių dirbančių beveik 12 000 darbuotojų pasiekė 3,5 mlrd. Šveicarijos frankų apyvartą. Geberit akcijos yra kotiruojamos SIX Swiss Exchange vertybinių popierių biržoje ir nuo 2012 m. yra sudedamoji SMI (Swiss Market Index) dalis.

GEBERIT 150 METŲMŪSŲ SĖKMĖS ISTORIJA

Gründerfamilie Gebert

Geberit istorija prasidėjo 1874 m., kai Šveicarijos Rapersvilio senamiestyje vienas vyras pradėjo vykdyti veiklą. Maždaug po 30 metų, bendrovės įkūrėjas Albertas Gebertas sukūrė iš vidaus švidu padengtą medinį tualeto bakelį. Bendrovė dar labiau išpopuliarėjo, 1952 m. sukūrusi pirmąjį plastikinį tualeto bakelį, o 1964 m. – potinkinį bakelį.

Bendrovė, kurios veikla iš pradžių buvo vykdyta kaip kuklus šeimos verslas, nuo to laiko tapo Europos santechnikos produktų rinkos lydere. Pagal mūsų pažangius ir kokybiškus santechnikos bei vonios kambario produktus yra nustatomi nauji standartai: taip buvo daroma tuomet, vis dar daroma dabar ir bus daroma ateity.

Sužinokite daugiau apie mūsų bendrovės istoriją

Didžiausias dėmesys tvarumui

Ruda akis žiūri į tolį

Geberit visada teikė svarbų vaidmenį tvarumui, kuris yra įmonės identiteto dalis. Didelis dėmesys skiriamas ekologinių, ekonominių ir socialinių aspektų pusiausvyrai.

Aplinkai nekenkiantys, išteklius tausojantys ir ilgai naudojami gaminiai bei tvarios statybos sprendimai, vandens ir energijos sąnaudas iki minimumo mažinantys gamybos procesai bei švarus geriamasis vanduo jau daug metų yra svarbiausi klausimai įmonėje Geberit. Taip pat daug dėmesio skiriama atsakingam mokymui, socialiniams projektams su besimokančiaisiais ir socialinės atsakomybės prisiėmimui svarbiausia – vandens tema.

Daugiau informacijos apie tvarumą