Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Apie Geberit

Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė

Visame pasaulyje veikianti Geberit grupė yra Europos rinkos lyderė santechnikos gaminių srityje. Geberit, kaip integruotos grupės, pozicija daugelyje Europos šalių yra labai stipri, todėl ji gali pasiūlyti unikalią pridėtinę vertę tiek santechnikos, tiek vonios keramikos sektoriuose.

Gamybiniai pajėgumai: daugiau kaip 29 gamyklų, iš kurių 6 yra užsienio šalyse. Grupės buveinė yra Rapersvilyje-Jonoje, Šveicarijoje. Geberit dirba daugiau nei 12 000 darbuotojų daugiau nei 50 šalių, jos apyvarta 2018 m. sudaro 3,1 mlrd. CHF. Geberit akcijos įtrauktos į SIX Šveicarijos biržos sąrašus. Geberit akcijos įtrauktos į SMI (Šveicarijos rinkos indeksą) nuo 2012 m.

Geberit kuria gyvenimo kokybę

  • Geberit kuria tvarią gyvenimo kokybę

Tvarumas – mūsų tapatybės dalis jau dešimtmečius. Jis atsiperka – aplinkai, įmonei, klientams ir partneriams, darbuotojams ir akcininkams.

Tai užtikrinama, pavyzdžiui, vandens taupymo gaminiais, naujais logistikos sprendimais ar energiją taupančiomis gamyklomis ir atsakingu mokymu. Apsilankykite Geberit grupės svetainėje ir sužinokite, kaip tvarus mąstymas ir veiksmai veikia visus mūsų kasdienio gyvenimo aspektus.