Pareiškimas apie privatumo apsaugą ir su juo susiję nurodymai klientams, tiekėjams ir kitiems verslo partneriams

1. Taikymo sritis

1.1 Mums rūpi Jūsų asmens duomenų apsauga. Šiuo pareiškimu apie privatumo apsaugą Geberit „Internet-Angebot“ naudotojai, visų pirma Geberit svetainės (-ių) („Website“), klientai, tiekėjai ir kiti verslo partneriai informuojami apie Geberit bendrovių ES, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Norvegijoje asmens duomenų tvarkymą. Todėl ne visos čia pateiktos informacijos dalys bus taikomos Jums.

1.2 Šiame pareiškime apie privatumo apsaugą sąvoka asmens duomenys apima visus duomenis, kurie yra susiję ir gali būti siejami su Jumis asmeniškai, pvz., vardas, pavardė, adresas arba elektroninio pašto adresas.

2. Duomenų valdytojas

2.1 Jūsų lankomos Geberit internetinės svetainės administratorius yra internetinės svetainės kontaktų ir teisinės informacijos dalyje nurodyta bendrovė Geberit.

2.2 Paprastai Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB Geberit, Senasis Ukmergės kel. 4, Užubaliai, LT-14302, Vilniaus raj. sales.lt@geberit.com

3. Duomenų apsaugos pareigūnas

Su už duomenų apsaugą atsakingu skyriumi ir duomenų apsaugos pareigūnu susisieksite adresu dataprotection@geberit.comarba mūsų pašto adresu su nuoroda „Datenschutz“ (duomenų apsauga).

Norėdami konfidencialiai susisiekti tik su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu, naudokite šiuos kontaktinius duomenis:
MAGELLAN Rechtsanwaelte, Brienner Straße 11, 80333 Muenchen
el. paštas: dataprotection_geberit@magellan-rechtsanwaelte.de

4. Automatinis duomenų rinkimas ir tvarkymas Geberit svetainėse

Mūsų svetainėse naudojamos toliau nurodytos technologijos ir įrankiai. Jie yra pasirenkami, todėl jei nepageidaujate jais naudotis, prie kiekvieno įrankio pateikiame informaciją apie galimybes ir nustatymus, kuriais galėsite užblokuoti jų naudojimą.

4.1 Serverio registro failai

4.1.1 Kaip ir naudojantis kitomis internetinėmis svetainėmis, mūsų serveris automatiškai ir laikinai renka duomenis serverio registro failuose, kuriuos persiunčia naršyklė, jei Jūs neišaktyvinate šios parinkties. Jei norite lankytis mūsų tinklalapyje, mes renkame toliau išvardytus duomenis, kurie mums būtini techniniu požiūriu, kad galėtume Jums rodyti savo tinklalapį ir užtikrintume jo stabilumą bei saugumą:

 • užklausą atsiuntusio kompiuterio IP adresas;
 • kliento užklausa dėl failo;
 • http atsakymo kodas;
 • tinklalapis, iš kurio lankotės pas mus (universalusis šaltinio adresas, URL);
 • serverio užklausos laikas;
 • naršyklės tipas ir versija;
 • užklausą atsiuntusio kompiuterio naudojama operacinė sistema.

4.1.2 Serverio registro failo duomenys nevertinami naudojant asmens duomenis. Jei minėtoje informacijoje yra asmens duomenų (ypač IP adresas), duomenys renkami laikantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkto nuostatų. Šiuo atveju mūsų teisėtas interesas yra užtikrinti, kad mūsų tinklalapis veiktų tinkamai. Jei Jums reikalinga kita informacija apie interesų vertinimą atsižvelgiant į BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkto nuostatas, kreipkitės į 2 punkte nurodytus kontaktinius asmenis. Mes privalome laikinai saugoti Jūsų asmens duomenis, kad užtikrintume galimybę internetinę svetainę rodyti Jūsų kompiuteryje. Todėl Jūsų asmens duomenys saugomi tiek, kiek trunka seansas. Jūsų asmens duomenys išsaugomi registro failuose, kad būtų užtikrintas internetinės svetainės veikimas. Be to, asmens duomenys mums leidžia užtikrinti mūsų informacinių technologijų sistemų saugą. Kitu būdu Jūsų asmens duomenys nėra tvarkomi. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Jei Jūsų asmens duomenys fiksuojami siekiant leisti naudotis internetine svetaine, tai atliekama, kai tik Jūs ją uždarote. Jei Jūsų asmens duomenys išsaugomi registro failuose, jie ištrinami ne vėliau kaip po 14 dienų. Jei saugoma ilgiau, Jūsų asmens duomenys nuasmeninami, todėl jų nebegalima priskirti Jums.

4.2 Suasmenintos reklamos tobulinimas, internetinės svetainės optimizavimas, naudotojo elgsenos analizė ir rodymas

4.2.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant slapukus bei panašias technologijas, pvz., pikselius, žymas, Web Beacons, Browser Fingerprinting, ir pan. („Tracking-Cookies“), skirtas tobulinti, optimizuoti internetinę svetainę, analizuoti naudotojo elgseną ir rodyti suasmenintą reklamą pagal sujungtus Jūsų pagrindinius sutarties duomenis ir Jūsų pirkimo istoriją, teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

4.2.2 Tvarkydami Jūsų asmens duomenis galime optimizuoti patogų mūsų internetinės svetainės naudojimą ir skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas.

4.2.3 Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.2.4 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų reklaminių slapukų apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politikaSavo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo naudojant stebėjimo slapukus galite bet kada atšaukti atlikdami šiuos veiksmus:

(1) Sutikimo nustatymų keitimas mūsų internetinėje svetainėje

Mūsų internetinėje svetainėje siūlome galimybę atšaukti Jūsų asmens duomenų tvarkymą naudojant stebėjimo slapukus. Tuo tikslu vėl spustelėkite slapukų reklamjuostę mūsų internetinės svetainės poraštėje („Slapukų nustatymų keitimas“).

Jei atšauksite, Jūsų kompiuteryje bus naudojamas kitas slapukas – mus informuojantis apie tai, kad negalima naudoti stebėjimo slapukų. Jei ištrinsite atitinkamą slapuką, kitą kartą Jums atsidarius mūsų internetinę svetainę Jūsų vėl bus paprašyta sutikimo.

(2) Jūsų naršyklės nustatymų keitimas

Kitu atveju slapukų perdavimą galite išaktyvinti arba apriboti pakeitę savo naršyklės nustatymus bendrosiose sąlygose. Išsaugotus slapukus bet kada galite ištrinti. Tai gali būti atlikta automatiškai. Jei bus išaktyvinti ir techniškai būtini mūsų internetinės svetainės slapukai, gali veikti ne visos internetinės svetainės funkcijos.

(3) Ypatingas Google Analytics atvejis

Jei nepageidaujate, kad Google Analytics tvarkytų Jūsų asmens duomenis, galite įdegti naršyklės priedą, skirtą išaktyvinti Google Analytics. Šis priedas internetinėse svetainėse Google Analytics naudojamam JavaScript (ga.js, analytics.js und dc.js) nurodo, kad informacijos siuntimas Google Analytics neleidžiamas.

Jei norėtumėte išaktyvinti Google Analytics, atsidarykite toliau nurodytą puslapį ir įdiekite priedą, skirtą Jūsų naršyklėje išaktyvinti Google Analytics. Išsamią informaciją apie priedo įdiegimą ir šalinimą rasite atitinkamame Jūsų naršyklės pagalbos šaltinyje.

Naujinant naršyklę ir operacinę sistemą priedas gali nebeužtikrinti išaktyvinimo. Daugiau informacijos apie Chrome skirtų priedų valdymą rasite toliau pateiktuose puslapiuose. Jei naudojate ne Chrome, pas Jūsų naršyklės gamintoją tiesiogiai ieškokite informacijos, ar Jūsų naudojamos naršyklės versijoje tinkamai veikia priedai.

Naujausios Internet Explorer versijos kartais įkelia Google Analytics išaktyvinti skirtą priedą po to, kai Google Analytics buvo nusiųsti asmens duomenys. Jei naudojate Internet Explorer, slapukus į kompiuterį įdiegia priedas. Šie slapukai užtikrina, kad visi užfiksuoti duomenys nedelsiant būtų ištrinti serveryje, kuris šiuos duomenis fiksuoja. Įsitikinkite, kad trečiojo subjekto slapukai Internet Explorer nėra išaktyvinti. Jei slapukus ištrinsite, netrukus priedas juos atkurs siekdamas užtikrinti, kad Jūsų Google Analytics naršyklės priedas visiškai veikia.

Naršyklės priedas, skirtas išaktyvinti Google Analytics, neapsaugo nuo asmens duomenų siuntimo į internetinę svetainę ar kitoms stebėjimo paslaugoms.

Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir privatumo apsaugą rasite adresu

http://www.google.com/analytics/terms/lt.htmlbei adresu

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

Be to, mūsų internetinėje svetainėje yra įjungtas IP nuasmeninimas.

Jei norėtumėte išaktyvinti Google Analytics, atsidarykite toliau nurodytą puslapį ir įdiekite priedą, skirtą Jūsų naršyklėje išaktyvinti Google Analytics. Išsamią informaciją apie priedo įdiegimą ir šalinimą rasite atitinkamame Jūsų naršyklės pagalbos šaltinyje.

4.3 Google Adwords

4.3.1 Mes naudojamės Google Adwords paslaugomis (įsk. Google Adwords pakartotinės rinkodaros paslaugą), siekdami reklaminėmis priemonėmis (vad. Google Adwords) kitose internetinėse svetainėse atkreipti dėmesį į mūsų patrauklius pasiūlymus. Atsižvelgdami į reklamos kampanijose surinktus duomenis, galime įvertinti, ar konkrečios reklamos priemonės yra sėkmingos. Mes naudojamės šiuo įrankiu norėdami parodyti reklamą, kuri Jums būtų įdomi, patraukliau pristatyti savo internetinę svetainę ir teisingai apskaičiuoti reklamos išlaidas.

4.3.2 Šias reklamines priemones Google pateikia per vadinamuosius „Ad Server“ serverius. Tam mes naudojame Ad Server slapukus, kuriais galima įvertinti tam tikrus sėkmingos veiklos parametrus, pvz., skelbimų rodymo skaičių ar naudotojų spustelėjimus. Jei per Google reklamą patenkate į mūsų svetainę, Google AdWords Jūsų kompiuteryje išsaugo slapuką. Šie slapukai baigia galioti paprastai po 90 dienų ir jie nėra skirti tam, kad jais būtų galima nustatyti Jūsų tapatybę. Su šiuo slapuku paprastai išsaugomos šios reikšmės (kaip analizės reikšmės): unikalusis slapuko ID, reakcijų į reklamą skaičius pagal reklamos vietas (dažnumas), paskutinė rodyta reklama (svarbu Post View konversijoms) ir atsisakymo informacija (žyma, kad naudotojas nebenori kontakto).

4.3.3 Šie slapukai padeda Google iš naujo atpažinti Jūsų interneto naršyklę. Jei naudotojas apsilanko tam tikruose AdWords kliento internetinės svetainės puslapiuose ir jo kompiuteryje išsaugotas slapukas dar galioja, Google ir klientas gali pamatyti, kad naudotojas spustelėjo skelbimą ir buvo nukreiptas į šį puslapį. Kiekvienam AdWords klientui priskiriamas vis kitas slapukas. Todėl slapukų negalima atsekti per AdWords kliento internetinę svetainę. Taikydami minėtas reklamos priemones, mes patys nerenkame ir netvarkome jokių asmens duomenų. Iš Google gauname tik statistines analizes. Remdamiesi šiomis analizėmis, galime suprasti, kuri iš naudojamų reklamos priemonių yra veiksmingiausia. Taikydami reklamos priemones, mes negauname papildomų duomenų ir negalime nustatyti naudotojo tapatybės.

4.3.4 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant „Google Adwords“ paslaugą teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Paprastai atitinkami slapukai ištrinami po 90 dienų.

4.3.5 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų reklaminių slapukų, susijusių su Google Adwords paslauga, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo naudojant Google Adwords galite bet kada atšaukti vėl spustelėję slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

4.4 Google DoubleClick

4.4.1 Mūsų internetinėse svetainėse naudojamas Google DoubleClick įrankis. DoubleClick įrankis nustato slapukus, kad būtų įjungiama naudotojui svarbi reklama, būtų pagerinamas kampanijos ataskaitų teikimas apie kampanijos rezultatus arba (įjungus dažnio ribojimo Frequency Capping funkciją) naudotojui nebūtų per dažnai rodoma ta pati reklama. Pagal slapuko ID Google įvertina, kokia reklama ir kokioje naršyklėje įjungiama. Taip galima išvengti tos pačios reklamos rodymo daug kartų. Be to, DoubleClick įrankis su slapuko ID gali registruoti vad. konversijas, susijusias su reklamos užklausomis. To reikia, kai naudotojas mato DoubleClick reklamą ir vėliau, naudodamas tą pačią naršyklę, apsilanko reklamuotojo internetinėje svetainėje bei ten kažką nusiperka. Google teigia, kad DoubleClick slapukuose nėra asmens informacijos.

4.4.2 Dėl naudojamų Google įrankių – AdWords ir DoubleClick – Jūsų naršyklė automatiškai užmezga tiesioginį ryšį su Google serveriu. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kurie renkami naudojant šiuos Google įrankius, apimčiai ir vėlesniam tvarkymui, todėl informuojame Jus remdamiesi mūsų turimomis žiniomis: naudodama DoubleClick įrankį, Google gauna informaciją, kad apsilankėte atitinkamoje mūsų internetinės svetainės dalyje arba spustelėjote mūsų reklamą. Jei esate užsiregistravę kuriai nors Google paslaugai gauti, Google gali priskirti Jūsų apsilankymą Jūsų paskyrai. Net jei nesate užsiregistravę Google sistemoje ir (arba) prie jos neprisijungėte, Google vis tiek gali įsiminti ir išsaugoti jūsų IP adresą.

4.4.3 Daugiau informacijos apie Google DoubleClick rasite internete adresuhttps://www.doubleclickbygoogle.com/informaciją apie Google privatumo apsaugą rasite internete, adresuhttps://policies.google.com/privacy?hl=lt&gl=lt.

4.4.4 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant „DoubleClick by Google“ paslaugą teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.4.5 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų reklaminių slapukų, susijusių su Google DoubleClick paslauga, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika

Google Adwords ir DoubleClick funkcijas galite išjungti įvairiais būdais: savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo naudojant Google DoubleClick galite bet kada atšaukti vėl spustelėję slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

 • atitinkamai nustatydami savo naršyklę; pirmiausia neleisdami naudoti trečiųjų šalių slapukų negausite reklamos iš kitų reklamos teikėjų;
 • išaktyvindami konversijų stebėjimo slapukus, t. y. nustatydami savo naršyklei parinktį blokuoti slapukus iš domenų https://adwords.google.com/home/,https://adssettings.google.com, šis nustatymas bus ištrinamas, kai ištrinsite savo slapukus;
 • išaktyvinant suasmenintus reklaminius skelbimus iš tų reklamos teikėjų, kurie dalyvauja savireguliavimo kampanijoje About Ads, pasirinkus nuorodąhttp://www.aboutads.info/choices, šis nustatymas bus ištrinamas, kai ištrinsite savo slapukus;
 • visam laikui išaktyvinant juos savo Firefox, Internet Explorer arba Google Chrome naršyklėse, pasirinkus nuorodąhttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju gali atsitikti taip, kad negalėsite naudotis visomis šio tinklalapio funkcijomis.


4.5 AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista, Sizmek

4.5.1 Šiame tinklalapyje naudojami AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista ir Sizmek įrankiai:

4.5.2 Šie įrankiai nustato slapukus, kad būtų įjungiama naudotojui svarbi reklama, būtų pagerinamas kampanijos ataskaitų teikimas apie kampanijos rezultatus arba naudotojui nebūtų per dažnai rodoma ta pati reklama. Naudodami Cookie ID, šie įrankiai įvertina, kokia reklama įjungiama kokioje naršyklėje, ir gali nustatyti, kad įjungus Frequency Capping funkciją, naudotojui nebūtų dažnai rodoma ta pati reklama. Remiantis trečiųjų subjektų informacija, šių įrankių slapukai neregistruoja asmens duomenų.

4.5.3 Atsižvelgiant į naudojamus įrankius, Jūsų naršyklė automatiškai užmezga tiesioginį ryšį su atitinkamo trečiojo subjekto serveriu. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kurie renkami šiomis priemonėmis, apimčiai ir vėlesniam tvarkymui, todėl informuojame jus remdamiesi mūsų turimomis žiniomis: naudodami priemones tiekėjai gauna informaciją, kad jūs apsilankėte atitinkamoje mūsų tinklalapio dalyje arba spustelėjote mūsų reklamą.

4.5.4 Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant įrankį teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis galime skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Todėl naudojame slapukus, kurie Jums įjungia aktualią reklamą ir tobulina kampanijos ataskaitų apie kampanijos rezultatus teikimą. Taigi naudojant atitinkamus slapukus nebus kelis kartus rodoma ta pati reklama. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.5.5 Daugiau informacijos apie šiame punkte išvardytus įrankius rasite internete adresuhttps://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de,http://www.themig.com/en-us/privacy.html,https://site.adform.com/datenschutz-opt-out/,https://www.plista.com/about/privacy/,https://www.sizmek.com/privacy-policy/.

4.5.6 Galite įvairiais būdais atsisakyti dalyvauti AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista ir Sizmek priemonėse:

4.5.7 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų reklaminių slapukų, susijusių su pirmiau aprašytais įrankiais, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo galite bet kada atšaukti vėl spustelėję slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

 • atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą, pirmiausia neleisdami naudoti trečiųjų šalių slapukų, negausite reklamos iš kitų reklamos davėjų;
 • išaktyvindami konversijų stebėjimo slapukus, t. y. nustatydami savo naršyklei parinktį blokuoti slapukus iš domenųwww.appnexus.com,www.themig.com, https://site.adform.com,www.plista.com, www.sizmek.com;
 • išaktyvinant suasmenintus reklaminius skelbimus iš tų reklamos teikėjų, kurie dalyvauja savireguliavimo kampanijoje About Ads, pasirinkus nuorodąhttp://www.aboutads.info/choices, šis nustatymas bus ištrinamas, kai ištrinsite savo slapukus;
 • visam laikui išaktyvinant juos savo Firefox, Internet Explorer arba Google Chrome naršyklėse, pasirinkus nuorodąhttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju gali atsitikti taip, kad negalėsite naudotis visomis šios internetinės svetainės funkcijomis.

4.6 Tikslinės Facebook naudotojų grupės

4.6.1 Be to, mūsų svetainėje naudojama „Facebook Inc.“ pakartotinės rinkodaros funkcija „Custom Audiences“ 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, USA. Mūsų internetinių svetainių naudotojams lankantis socialiniame tinkle Facebook arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, gali būti rodoma suasmeninta reklama („Facebook Ads“). Mes naudojame šį įrankį norėdami parodyti Jums įdomią reklamą ir patraukliau pristatyti savo internetines svetaines.

4.6.2 Dėl naudojamo rinkodaros įrankio Jūsų naršyklė automatiškai sukuria tiesioginį ryšį su Facebook serveriu. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kurie renkami naudojant šiuos Facebook įrankius, apimčiai ir vėlesniam tvarkymui, todėl informuojame Jus remdamiesi mūsų turimomis žiniomis: naudodama Facebook tikslinių grupių funkciją, Facebook gauna informaciją, kad Jūs apsilankėte atitinkamoje mūsų internetinės svetainės dalyje arba spustelėjote mūsų reklamą. Jei jūs esate užsiregistravę Facebook platformoje, Facebook gali priskirti Jūsų apsilankymą Jūsų paskyrai. Net ir tada, jei nesate užsiregistravę Facebook platformoje arba nesate prie jos prisijungę, Facebook vis tiek gali įsiminti ir išsaugoti jūsų IP adresą bei kitus tapatybės nustatymo požymius.

4.6.3 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant Facebook Inc. „Custom Audiences“ pakartotinės rinkodaros funkciją teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis per pakartotinės rinkodaros paslaugą „Custom Audience“ galime skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Mes naudojame šį įrankį norėdami pateikti Jums įdomią reklamą ir patraukliau pristatyti savo internetines svetaines. Lankantis socialiniame tinkle Facebook arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, dėl šio įrankio gali būti rodoma suasmeninta reklama („Facebook Ads“).

4.6.4 Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.6.5 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų reklaminių slapukų, susijusių su „Facebook Custom Audience“ funkcija, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo naudojant „Facebook Custom Audience“ funkciją galite bet kada atšaukti vėl spustelėję slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

4.6.6 Be to, funkciją „Facebook Custom Audiences“ galima išaktyvinti atlikus atitinkamą Jūsų naršyklės nustatymą arba prisijungusiam naudotojui spustelėjus nuorodąhttps://www.facebook.com/settings/?tab=ads#_.

4.6.7 Daugiau informacijos apie Facebook vykdomą duomenų tvarkymą rasite internete adresuhttps://www.facebook.com/about/privacy.

4.7 Pinterest Tag

4.7.1 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamas konversijų stebėjimas „Pinterest Tag“, „Pinterest Europe Ltd.“, Palmerston House, 2nd Floor, Fenian Street, Dublin 2, Airija. Mūsų internetinės svetainės naudotojams lankantis Pinterest arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, gali būti rodoma suasmeninta reklama. Mes naudojame šį įrankį norėdami parodyti reklamą, kuri jums būtų įdomi, ir patraukliau pristatyti savo tinklalapį.

4.7.2 Dėl naudojamo rinkodaros įrankio Jūsų naršyklė automatiškai sukuria tiesioginį ryšį su Pinterest serveriu. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kurie renkami naudojant šiuos Pinterest įrankius, apimčiai ir vėlesniam tvarkymui, todėl informuojame Jus remdamiesi mūsų turimomis žiniomis: naudodama Pinterest Tag funkciją, Pinterest gauna informaciją, kad Jūs apsilankėte atitinkamoje mūsų internetinės svetainės dalyje arba spustelėjote mūsų reklamą. Jei esate užsiregistravę kuriai nors Pinterest paslaugai gauti, Pinterest gali priskirti apsilankymą Jūsų paskyrai. Net ir tada, jei nesate užsiregistravę Pinterest platformoje arba nesate prie jos prisijungę, Pinterest vis tiek gali įsiminti ir išsaugoti jūsų IP adresą bei kitus tapatybės nustatymo požymius.

4.7.3 Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant „Pinterest Tag“ konversijų stebėjimą teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis per „Pinterest Tag“ konversijų stebėjimą galime skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Mes naudojame konversijų stebėjimą norėdami parodyti Jums įdomią reklamą ir patraukliau pristatyti savo internetines svetaines. Kai naudojamas konversijų stebėjimas, lankantis socialiniame tinkle Pinterest arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, gali būti rodoma suasmeninta reklama. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik atšauksite savo sutikimą arba Jūsų asmens duomenų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.7.4 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų slapukų, skirtų „Pinterest Tag“ konversijų stebėjimui, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo dėl „Pinterest Tag“ funkcijos konversijų stebėjimo galite bet kada atšaukti vėl spustelėję slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

4.7.5 Funkciją „Pinterest Tag“ galima išaktyvinti pasirinkus atitinkamą Jūsų naršyklės nustatymą arba prisijungusiam naudotojui spustelėjus nuorodąhttps://help.pinterest.com/de/article/personalized-ads-on-pinterest.

4.7.6 Daugiau informacijos apie Pinterest vykdomą duomenų tvarkymą rasite internete adresuhttps://policy.pinterest.com/de/privacy-policy.

4.8 LinkedIn Insight-Tag

4.8.1 Be to, mūsų internetinėse svetainėse naudojamas konversijų stebėjimas „Insight Tag“, „LinkedIn Ireland Unlimited Company“, Wilton Place, Dublin 2, Airija. Mūsų internetinių svetainių naudotojams lankantis socialiniame tinkle LinkedIn arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, gali būti rodoma suasmeninta reklama („LinkedIn Ads“). Mes naudojame šį įrankį norėdami parodyti Jums įdomią reklamą ir patraukliau pristatyti savo internetines svetaines.

4.8.2 Dėl naudojamo rinkodaros įrankio Jūsų naršyklė automatiškai sukuria tiesioginį ryšį su LinkedIn serveriu. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kurie renkami naudojant šiuos LinkedIn įrankius, apimčiai ir vėlesniam tvarkymui, todėl informuojame Jus remdamiesi mūsų turimomis žiniomis: naudodama LinkedIn Insight Tag funkciją, LinkedIn gauna informaciją, kad Jūs apsilankėte atitinkamoje mūsų internetinės svetainės dalyje arba spustelėjote mūsų reklamą. Jei esate užsiregistravę kuriai nors LinkedIn paslaugai gauti, LinkedIn gali priskirti apsilankymą Jūsų paskyrai. Net ir tada, jei nesate užsiregistravę LinkedIn platformoje arba nesate prie jos prisijungę, LinkedIn vis tiek gali įsiminti ir išsaugoti jūsų IP adresą bei kitus tapatybės nustatymo požymius.

4.8.3 Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant „Insight Tag“ konversijų stebėjimą teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis galime skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Mes naudojame šį įrankį norėdami pateikti Jums įdomią reklamą ir patraukliau pristatyti savo internetines svetaines. Lankantis socialiniame tinkle LinkedIn arba kituose tokį metodą naudojančiuose tinklalapiuose, dėl šio įrankio gali būti rodoma suasmeninta reklama („LinkedIn Ads“).

4.8.4 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų slapukų, skirtų „Insight Tag“ funkcijos stebėjimo konversijai, apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Savo sutikimą dėl būsimo asmens duomenų tvarkymo dėl „Insight Tag“ funkcijos stebėjimo konversijos galite bet kada atšaukti vėl spustelėję ant slapukų reklamjuostę mūsų pagrindinio puslapio poraštėje ir pasirinkę atitinkamus nustatymus.

4.8.5 Be to, funkciją „Insight-Tag“ galima išaktyvinti atlikus atitinkamą Jūsų naršyklės nustatymą arba prisijungusiam naudotojui spustelėjus nuorodąhttps://www.linkedin.com/psettings/advertising-data.

4.8.6 Daugiau informacijos apie LinkedIn vykdomą duomenų tvarkymą rasite internete adresuhttps://www.linkedin.com/legal/privacy-policy?trk=hb_ft_privacy-policy.

4.9 Google Maps ir Google Fonts

4.9.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo integruojant Google Maps ir Google Fonts teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

4.9.2 Jūsų asmens duomenų tvarkymas integruojant Google Maps ir Google Fonts Jums leidžia paprasčiau surasti mūsų buvimo vietas, o mums – nuosekliai išdėstyti etapus savo internetinėje svetainėje. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės nurodytiems tikslams. Šiuo atveju tai atliekama po 12 mėnesių.

4.9.3 Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmens duomenis fiksuotų Google Fonts, savo naršyklėje galite keisti nustatymus (pvz., įdiegdami įskiepius arba priedus), siekdami sustabdyti savo asmens duomenų perdavimą Google serveriui. Jei Jūsų naršyklė nepalaiko Google Fonts, vadinasi, nėra prieigos prie Google serverio ir mūsų internetinės svetainės tekstas rodomas standartiniu Jūsų sistemos šriftu. Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir privatumo apsaugą rasite adresuhttps://developers.google.com/fonts/faqbei adresuhttp://www.google.com/intl/lt-LT/privacy/

4.10 Geberit Aqua Clean tinklaraštis

4.10.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant komentavimo ir tinklaraščio mūsų Geberit AquaClean tinklaraštyje funkciją teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Jūsų asmens duomenų tvarkymas teikiant komentavimo ir tinklaraščio mūsų Geberit AquaClean tinklaraštyje funkciją užtikrina skaidrią ir individualią komunikaciją tarp Jūsų ir mūsų. Be to, Jūsų asmens duomenis tvarkome, kad paskelbus teises pažeidžiančius komentarus galėtume apsiginti trečiųjų subjektų atsakomybės reikalavimo atveju. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Šiuo atveju tai atliekama po 10 metų.

4.10.2 Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant komentavimo ir tinklaraščio paslaugą. Tokiu atveju, iš savo Geberit AquaClean tinklaraščio komentarą pašalinsime arba jo neskelbsime.

4.11 LiveChat

4.11.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant „Geberit LiveChat“ funkciją teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

4.11.2 Naudodami funkciją „Geberit LiveChat“ galėsite su mumis lengvai ir greitai susisiekti elektroninio pokalbio būdu. Jei norėsite pasinaudoti šia paslauga, Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi tam, kad galėtume Jums ją teikti. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Paprastai – po trijų metų nuo užklausos apdorojimo.

4.11.3 Galite bet kada atšaukti savo sutikimą dėl būsimo naudojimosi funkcija „Geberit LiveChat“. Tada nebegalėsite naudotis LiveChat funkcija. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti naudojantis pokalbių funkcija, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

4.12 ChatBot

4.12.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant „ChatBot“ funkciją teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

4.12.2 Naudodami funkciją „ChatBot“ galėsite lengvai ir greitai gauti automatinės pokalbių mašinos atsakymus į savo klausimus. Jei vis dėlto norite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir pasirenkate rubriką „Tęsti pokalbį“, iš ChatBot funkcijos būsite nukreipti tiesiai į LiveChat. Taip pat galite susisiekti el. paštu arba telefonu.

Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Paprastai – po 90 dienų nuo užklausos apdorojimo.

4.12.3 Galite bet kada atšaukti savo sutikimą dėl būsimo naudojimosi funkcija „ChatBot“. Tada nebegalėsite naudotis ChatBot funkcija. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti naudojantis pokalbių funkcija, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

4.13 Vaizdo įrašų centras

4.13.1 Jūsų asmens duomenų tvarkymo integruojant mūsų vaizdo įrašus teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

4.13.2 Jūsų asmens duomenų tvarkymas teikiant vaizdo įrašų centro paslaugą reikalingas siekiant patraukliai, nuosekliai ir nuo Jūsų galinio įrenginio nepriklausomai perteikti vaizdo turinį mūsų internetinėje svetainėje.

4.13.3 Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Vėliausiai – pasibaigus Jūsų apsilankymui mūsų internetinėje svetainėje.

4.13.4 Jūsų asmens duomenų tvarkymas privalomas norint integruoti vaizdo įrašų centrą. Todėl nėra galimybės nesutikti.

4.14 YouTube

4.14.1 Naudojame vaizdo įrašų platformą „YouTube“, kuri priklauso įmonės „Google Inc.“ įmonei „YouTube“, LLC 901 Cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, JAV (toliau: „YouTube“), siekdami patraukliai, nuosekliai ir nuo Jūsų galinio įrenginio nepriklausomai perteikti vaizdo turinį mūsų internetinėje svetainėje. Tai atliekama naudojant papildytą duomenų apsaugos režimą. Jei su slapuku nesutinkate lankydamiesi internetinėje svetainėje, lankantis čia YouTube duomenų nerinks. Jūsų duomenys (pvz., IP adresas, nukreipiantis puslapis, informacija apie įrenginį (naršyklė, įrenginio tipas), pasirinktas vaizdo įrašas) perduodami YouTube tik tada, kai norite paleisti vaizdo įrašą ir sutinkate su slapuku. Mes patys užfiksuojame ir išsaugome, ar ir kurį YouTube vaizdo įrašą leidote, kad galėtume pasiūlyti Jums pritaikytą paslaugą.

4.14.2 Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.14.3 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Tuo tikslu kreipkitės į mus pirmiau nurodytais būdais. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

4.14.4 Mes niekaip neveikiame YouTube vykdomo duomenų tvarkymo. Daugiau informacijos apie YouTube vykdomą duomenų tvarkymą rasite internete adresuhttps://policies.google.com/privacy?hl=lt.

4.15 Vimeo

4.15.1 Naudojame vaizdo įrašų platformą „Vimeo“, kuri priklauso įmonei „Vimeo Inc.“, 555 West 18th Street, New York, New York 10011, JAV (toliau: „Vimeo“), siekdami patraukliai, nuosekliai ir nuo Jūsų galinio įrenginio nepriklausomai perteikti vaizdo turinį mūsų internetinėje svetainėje. Jei su slapuku nesutinkate lankydamiesi internetinėje svetainėje, lankantis čia Vimeo duomenų nerinks. Jūsų duomenys (pvz., IP adresas, informacija apie įrenginį (naršyklė, įrenginio tipas), pasirinktas vaizdo įrašas) perduodami Video tik tada, kai norite paleisti vaizdo įrašą ir sutinkate su slapuku. Mes patys užfiksuojame ir išsaugome, ar ir kurį Vimeo vaizdo įrašą leidote, kad galėtume pasiūlyti Jums pritaikytą paslaugą.

4.15.2 Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus.

4.15.3 Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą. Tuo tikslu kreipkitės į mus pirmiau nurodytais būdais. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.

4.15.4 Mes niekaip neveikiame Vimeo vykdomo duomenų tvarkymo. Daugiau informacijos apie Vimeo vykdomą duomenų tvarkymą rasite internete adresuhttps://vimeo.com/privacy.

4.16 Techniškai būtini slapukai

4.16.1 Mūsų internetinėse svetainėse naudojami ne tik 4.4–4.15 punktuose aprašyti, tačiau ir techniškai būtini slapukai. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie išsaugomi Jūsų naršyklės laikinosios atminties kaupiklyje. Toliau nurodytus slapukus naudojame tik tam, kad galėtume užtikrinti Jūsų naudojamų paslaugų teikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Kai kurios mūsų internetinių svetainių funkcijos veikia tik naudojant slapukus. Svarbu, kad Jūsų naršyklė būtų atpažinta ir atsidarius kitą puslapį. Kitu būdu Jūsų asmens duomenys nėra tvarkomi. Mūsų teisėtas interesas tvarkant duomenis yra susijęs su tuo, kad būtų optimizuojami internetinės svetainės nustatymai Jūsų naudojamam galiniam įrenginiui ir suderinamos naudotojo sąsajos. Jei pageidaujate išsamesnės informacijos apie interesų vertinimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą, kreipkitės į mus pirmiau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Mūsų internetinėje svetainėje naudojami šių rūšių slapukai, kurių apimtis ir veikimas paaiškinti toliau:

 • laikinieji slapukai (žr. 4.16.2);
 • nuolatiniai slapukai (žr. 4.16.3).

4.16.2 Laikinieji slapukai automatiškai ištrinami, kai uždarote naršyklės langą. Jiems pirmiausia priskiriami seansų slapukai. Jie išsaugo vadinamąjį seanso ID, pagal kurį įvairios Jūsų naršyklės užklausos priskiriamos bendrajam seansui. Todėl Jūsų kompiuteris atpažįstamas, kai sugrįžtate į mūsų internetinę svetainę. Seansų slapukai ištrinami, kai tik atsijungiate arba uždarote naršyklę.

4.16.3 Nuolatiniai slapukai automatiškai ištrinami praėjus nustatytai trukmei, kuri gali skirtis atsižvelgiant į konkretų slapuką. Jūs galite bet kada ištrinti slapukus savo naršyklės saugumo nustatymuose.

4.16.4 Mūsų internetinėje svetainėje naudojamų techniškai būtinų slapukų apžvalga pateikta adresuwww.geberit.lt/slapuku-politika. Turint leidimą slapukai išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir iš jo perduodami į mūsų internetinę svetainę. Taigi, visiškai galite valdyti slapukų naudojimą. Pakeitę savo naršyklės nustatymus slapukų siuntimą galite išaktyvinti arba apriboti. Išsaugotus slapukus bet kada galite ištrinti. Tai gali būti atlikta automatiškai. Jei išaktyvinami mūsų internetinei svetainei skirti slapukai, gali veikti ne visos internetinės svetainės funkcijos.

5. Savanoriškai pateiktų duomenų rinkimas ir tvarkymas

5.1 Bendraudami (pvz., el. paštu, telefonu arba per mūsų internetines svetaines) su savo klientais, tiekėjais ir kitais verslo partneriais, mes renkame ir tvarkome jų savanoriškai pateiktus asmens duomenis.

Duomenys tvarkomi siekiant toliau aprašytų tikslų.

5.1.1 Internetinis katalogas

Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant internetinį katalogą teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Naudojant internetinį katalogą Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant vykdyti tarp mūsų ir Jūsų sudarytą sutartį. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi dėl internetinio katalogo naudojimo, tai atliekama, kai įvykdoma sutartis ir visoms pretenzijoms dėl sutarties santykių sueina senaties terminas bei nebegalioja įstatymų nustatyti saugojimo terminai. Naudojant internetinę parduotuvę Jūsų asmens duomenys turi būti tvarkomi vykdant tarp Jūsų ir mūsų sudarytą sutartį. Todėl nėra galimybės nesutikti.

5.1.2 Kliento paskyros registravimas / naujo Geberit ID kūrimas

Jūsų asmens duomenų tvarkymo registruojant kliento paskyrą teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Užsiregistravus ir sukūrus Geberit ID galima sudaryti sutartis bei rūpintis ryšiu su klientais, o kuriant Geberit ID patvirtiname Jūsų telefono numerį siųsdami patvirtinimą trumpąja žinute. Jūsų asmens duomenys dėl registravimo tvarkomi siekiant įvykdyti sutartį arba taikant išankstines priemones prieš sudarant sutartį bei siekiant sėkmingai palaikyti ryšį su mūsų klientais. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Vėliausiai – panaikinus Jūsų kliento paskyrą. Galite bet kada nutraukti kliento paskyros registravimą. Tokiu atveju, Jūsų asmens duomenys ištrinami, jei ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.3 Kontaktų forma ir susisiekimas el. paštu

Jūsų asmens duomenų tvarkymo susisiekimo atveju teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Jei susisiekti reikia sudarant sutartį, papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Susisiekimo atveju Jūsų asmens duomenys tvarkomi tik apdorojant Jūsų prašymą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems susisiekus, kai apdorojamas Jūsų prašymas ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo susisiekimo atveju. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti susisiekimo metu, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.4 Techninio personalo telefonas

Jūsų asmens duomenų tvarkymo susisiekiant techninio personalo telefonu teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Jei susisiekti reikia sudarant sutartį arba ją papildomai vykdant, papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Susisiekus techninio personalo telefonu Jūsų asmens duomenys tvarkomi tik apdorojant Jūsų prašymą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems susisiekus, kai apdorojamas Jūsų prašymas ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo susisiekimo atveju. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti susisiekimo metu, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Jums susisiekus telefonu tam tikrais atvejais Jūsų pokalbis gali būti įrašytas. Tokiais atvejais prieš pokalbį būsite apie tai informuoti. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas paprastai yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jeigu Europos šalies narės teisės aktai nenumato oficialaus sutikimo, teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

5.1.5 Geberit klientų konsultavimas dėl vonios kambario

Jūsų asmens duomenų tvarkymo konsultuojant dėl vonios kambario teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jei susisiekti reikia konsultuojant dėl sutarties inicijavimo, ją sudarant arba ją vykdant, papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant apdoroti Jūsų prašymą bei suteikti kompetentingą ir greitą konsultaciją dėl mūsų gaminių. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems dėl Jūsų užklausos, kai apdorojamas Jūsų prašymas ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Galite bet kada atšaukti savo sutikimą dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo pageidaujamo konsultavimo kontekste. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti susisiekimo metu, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.6 Servisas ir / arba klientų aptarnavimo tarnyba

Jūsų asmens duomenų, perduodamų servisui ir / arba klientų aptarnavimo tarnybai, tvarkymo teisinis pagrindas paprastai yra BADR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Kadangi mums perduodate informaciją, susijusią su Jūsų užklausa, Jūsų sutikimas, vadovaujantis BADR 6 straipsnio 1 dalies a punktu, yra papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant apdoroti Jūsų užklausą servisui arba klientų aptarnavimo tarnybai ir to reikia vykdant kai kurias užklausas servisui ir klientų aptarnavimo tarnybai. Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant geriausiai atlikti serviso paslaugas Jūsų prašymo pagrindu. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems dėl Jūsų užklausos, kai apdorojamas Jūsų prašymas ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo vykdant Jūsų užklausas servisui ir / arba klientų aptarnavimo tarnybai. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti dėl užklausos servisui ir / arba klientų aptarnavimo tarnybai, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

Jums susisiekus telefonu kai kuriais atvejais Jūsų pokalbis gali būti įrašomas. Tokiais atvejais prieš pokalbį būsite apie tai informuoti. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas paprastai yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jeigu Europos šalies narės teisės aktai nenumato oficialaus sutikimo, teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas.

5.1.7 Užsakymo ir atsisiuntimo centras

Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant „Užsakymo ir atsisiuntimo centro“ paslaugą teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jei susisiekti reikia sudarant sutartį dėl paslaugos „Užsakymo ir atsisiuntimo centro“, papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant paruošti ir perduoti Jūsų prašomus dokumentus per mūsų internetinę svetainę. Naudojant „Užsakymo ir atsisiuntimo centro“ paslaugą Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant apdoroti Jūsų prašymą bei perduoti Jūsų užsakytus dokumentus. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems dėl Jūsų užsakymo, kai apdorojamas Jūsų užsakymas ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo užsakymo proceso kontekste. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti užsakymo proceso metu, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.8 Energijos vartojimo efektyvumo ženklas

Jūsų asmens duomenų tvarkymo užsakant „Energijos vartojimo efektyvumo ženklą“ teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jei susisiekti reikia sudarant sutartį dėl energijos vartojimo efektyvumo ženklo užsakymo, papildomas teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų asmens duomenis yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant perduoti Jūsų užsakytą energijos vartojimo efektyvumo ženklą. Jūsų asmens duomenų tvarkymas būtinas siekiant apdoroti ir vykdyti Jūsų pageidaujamą siuntimą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, perduotiems Jums pareikalavus, kai apdorojama Jūsų užklausa ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo reikalavimo kontekste. Tik tuomet nebegalėsime apdoroti Jūsų prašymo. Tokiu atveju, visi asmens duomenys, išsaugoti dėl reikalavimo, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.9 Srauto paslaugos

Mūsų pagrindiniame puslapyje galite užsiregistruoti į mūsų skaitmeninius renginius ir juose dalyvauti („Srauto paslaugos“). Jūsų asmens duomenų tvarkymo teikiant srautines paslaugas „Geberit Neuheitentreff“ kontekste teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Su tuo susijęs registravimo procesas kartu su Jūsų asmens duomenų tvarkymu būtinas norint Jums teikti skaitmeninę srauto paslaugą. Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant paruošti ir įvykdyti Jūsų pageidaujamą srauto paslaugą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, naudojamiems konkrečios srauto paslaugos atveju, kai baigėsi konkretus skaitmeninis renginys ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo mūsų srauto paslaugų kontekste. Tačiau tada nebegalėsite dalyvauti pageidaujamame skaitmeniniame renginyje. Tokiu atveju ištrinami visi asmens duomenys, kurie buvo išsaugoti registruojantis prie mūsų skaitmeninės srauto paslaugos, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.10 Geberit Brandlabor

Jūsų asmens duomenų tvarkymo registruojant, prisijungiant ir dalyvaujant renginyje „Geberit Brandlabor“ teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Su tuo susijęs prisijungimo procesas kartu su Jūsų asmens duomenų tvarkymu būtinas norint Jums suteikti galimybę dalyvauti „Geberit Brandlabor“. Jūsų asmens duomenys tvarkomi norint prisijungti ir įvykdyti „Geberit Brandlabor“ paslaugą. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, naudojamiems registracijai ir prisijungimui prie „Geberit Brandlabor“, kai baigėsi renginys ir ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo dalyvaujant „Geberit Brandlabor“. Tačiau tada nebegalėsite dalyvauti renginyje „Geberit Brandlabor“. Tokiu atveju ištrinami visi asmens duomenys, kurie buvo išsaugoti registruojantis dalyvauti renginyje „Geberit Brandlabor“, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.11 Geberit Pro Planner ir Revit Plug

Jūsų asmens duomenų tvarkymo įdiegiant ir naudojant sanitarinių mazgų projektavimo įrankį teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Jūsų asmens duomenys tvarkomi tam, kad galėtumėte naudoti sanitarinių mazgų projektavimo įrankį. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tai taikoma asmens duomenims, kurių reikia įdiegiant ir naudojant sanitarinių mazgų projektavimo įrankį, kai sanitarinių mazgų projektavimo įrankis ištrinamas ir duomenis ištrinti galima vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant sanitarinių mazgų projektavimo įrankį. Tada nebegalėsite naudotis sanitarinių mazgų projektavimo įrankiu. Tokiu atveju visi asmens duomenys, kurie buvo saugomi įdiegiant ir naudojant sanitarinių mazgų projektavimo įrankį, ištrinami, nebent jų trinti negalima būtų vadovaujantis įstatymų nustatytu saugojimo laikotarpiu.

5.1.12 Geberit pranešimų adresų sąrašas

Jūsų asmens duomenų tvarkymo prisijungiant prie mūsų pranešimų adresų sąrašo teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūsų asmens duomenys tvarkomi tam, kad galėtumėme Jums atsiųsti pranešimų adresų sąrašą. Siunčiant pranešimų adresų sąrašą Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant perduoti informaciją, pasiūlymus ir, jei reikia, skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Po to Jūsų asmens duomenys bus saugomi tol, kol atsijungsite nuo mūsų pranešimų adresų sąrašo. Galite bet kada atšaukti sutikimą gauti pranešimų adresų sąrašą arba pasinaudoti pranešimų adresų sąraše esančia išregistravimo nuoroda ir nesutikti ateityje gauti šių sąrašų.

5.1.13 Geberit Useletter naujienlaiškis

Jūsų asmens duomenų tvarkymo siunčiant Geberit Useletter naujienlaiškį teisinis pagrindas yra Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūsų asmens duomenys tvarkomi tam, kad galėtumėme Jums siųsti Geberit Useletter naujienlaiškius. Siunčiant Geberit Useletter naujienlaiškį Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant perduoti informaciją, pasiūlymus ir, jei reikia, skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Po to Jūsų asmens duomenys bus saugomi tol, kol atsijungsite nuo mūsų Geberit Useletter naujienlaiškio. Galite bet kada atšaukti sutikimą gauti Geberit Useletter naujienlaiškį arba pasinaudoti Useletter esančia išregistravimo nuoroda ir nesutikti ateityje gauti naujienlaiškių.

5.1.14 Tiesioginė rinkodara

Jūsų asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros priemonės kontekste teisinis pagrindas yra arba Jūsų pareikštas sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą, arba įstatymų nustatytas leidimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą, arba atitinkami konkurencijos įstatymo reglamentai. Naudojant tiesioginės rinkodaros priemones Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant perduoti informaciją, pasiūlymus ir, jei reikia, skatinti pardavimus įsigyjant prekes arba paslaugas. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus; tai taikoma ypač atšaukimo arba nesutikimo atveju. Jūs galite bet kada ateičiai atšaukti sutikimą ir (arba) nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros priemonės kontekste.

5.1.15 Loterijos

Jūsų duomenų tvarkymo loterijų kontekste teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Loterijų kontekste Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant vykdyti sutartį dėl dalyvavimo loterijoje, sudarytą tarp mūsų ir Jūsų. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tvarkant Jūsų asmens duomenis loterijų kontekste, tai atliekama, kai loterija visiškai įvykdoma. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo dalyvaujant loterijoje. Tada nebegalėsite dalyvauti loterijoje. Tokiu atveju ištrinami visi dalyvavimo loterijoje metu išsaugoti asmens duomenys.

5.1.16 Pinigų grąžinimo akcijos ir garantijos pratęsimas

Jūsų duomenų tvarkymo pinigų grąžinimo akcijų ir garantijos pratęsimo kontekste teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Pinigų grąžinimo akcijų ir garantijos pratęsimo kontekste Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant vykdyti sutartį, sudarytą tarp mūsų ir Jūsų. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Tvarkant Jūsų asmens duomenis pinigų grąžinimo akcijų ir garantijos pratęsimo kontekste, tai atliekama, kai pinigų grąžinimo akcijos visiškai įvykdomos ir baigiasi garantijos laikotarpis. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo dalyvaujant pinigų grąžinimo akcijose ir pratęsiant garantiją. Tada nebegalėsite dalyvauti pinigų grąžinimo akcijose bei gauti garantijos pratęsimo. Tokiu atveju ištrinami visi pinigų grąžinimo akcijų ir garantijos pratęsimo metu išsaugoti asmens duomenys.

5.1.17 Virtualūs renginiai

Jūsų duomenų tvarkymo vykdant virtualų renginį teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Vykdant virtualų renginį Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant vykdyti sutartį dėl renginio vykdymo, sudarytą tarp Jūsų ir mūsų. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Jei Jūsų asmens duomenys tvarkomi vykdant virtualų renginį, tai atliekama, kai virtualus renginys visiškai įvykdomas. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo vykdant virtualų renginį. Tada nebegalėsite dalyvauti virtualiame renginyje. Tokiu atveju visi asmens duomenys, kurie buvo saugomi vykdant virtualų renginį, ištrinami.

5.1.18 COVID-19 duomenų rinkimas asmeninių seansų / mokymų atveju

Jūsų duomenų tvarkymo vykdant asmeninius seansus / mokymus teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas ir šiuo metu galiojančios apsaugos nuo infekcijos įstatymo taisyklės bei su tuo susijęs apsaugos nuo infekcijos priemonių reglamentas ir kiti CORONA reglamentai. Vykdant asmeninius seansus / mokymus Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant laikytis įstatymų nuostatų dėl apsaugos nuo infekcijos. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Vykdant asmeninius seansus / mokymus Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant laikytis įstatymų nustatytų prievolių. Galimybės nesutikti nėra, nebent būtų atsisakoma dalyvauti asmeniniuose seansuose / mokymuose.

6 Duomenų tvarkymas už mūsų internetinės svetainės ribų

6.1.1 Facebook Insights (Facebook gerbėjų puslapis)

Savo Facebook gerbėjų puslapį naudojame bendrai su „Facebook Ireland Ltd.“ (toliau „Facebook“). Tuo tikslu su Facebook parengėme susitarimą, kas ir už kokius įsipareigojimus pagal BDAR yra atsakingas. Esminis tvarkymo turinys pateiktas adresuhttps://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum. Informaciją apie Facebook vykdomą Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti adresuhttps://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis Facebook Insights paslaugos kontekste galime analizuoti Jūsų naudotojo elgseną. Analizuodami gautus duomenis galime surinkti informaciją apie savo Facebook gerbėjų puslapio patrauklumą. Tai mums padeda Facebook gerbėjų puslapį formuoti remiantis poreikiais ir tobulinti patogų jo naudojimą. Naudojant Facebook gerbėjų puslapį, surinktus asmens duomenis mums perduoda Facebook. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės nurodytiems tikslams. Jei nenorite, kad Facebook Insights fiksuotų Jūsų duomenis, galite bet kada atšaukti būsimą Jūsų asmens duomenų tvarkymą Facebook Insights kontekste. Tokiu atveju nesutikimą perduosime Facebook.

6.1.2 Instagram

Instagram yra „Facebook Ireland Ltd.“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Airija, produktas (toliau „Facebook“). Savo Instagram puslapį naudojame bendrai su Facebook. Tuo tikslu su Facebook parengėme susitarimą, kas ir už kokius įsipareigojimus pagal BDAR yra atsakingas. Esminis Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojant Instagram paslaugą turinys pateiktashttps://help.instagram.com/519522125107875. Informaciją apie Facebook vykdomą Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti adresuhttps://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis per Facebook Instagram paslaugos kontekste galime analizuoti Jūsų naudotojo elgseną. Analizuodami gautus duomenis galime surinkti informaciją apie savo Instagram puslapio patrauklumą. Tai mums padeda Instagram puslapį formuoti remiantis poreikiais ir tobulinti patogų jo naudojimą. Naudojant mūsų Instagram puslapį Facebook surinktus asmens duomenis perduoda mums. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės nurodytiems tikslams. Jei nenorite, kad Facebook fiksuotų Jūsų duomenis, galite bet kada atšaukti būsimą Jūsų asmens duomenų tvarkymą Instagram ar Facebook kontekste. Tokiu atveju atšaukimą perduosime Facebook.

6.1.3 YouTube kanalas

Siekdami kurti poreikius atitinkančią mūsų socialinės medijos paslaugą naudojame YouTube kanalą, priklausantį „Google Ireland Limited“, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Airija (toliau „Google“). YouTube – tai vaizdo įrašų platforma, į kurią naudotojas gali įkelti vaizdo įrašus ir juos viešinti. Papildomą informaciją apie Google vykdomą Jūsų asmens duomenų tvarkymą rasite adresuhttps://policies.google.com/privacy?hl=lt&gl=lt#infocollect. Jei norite naudotis YouTube kanalo paslauga, informuojame, kad naudodamiesi ja prisiimate atsakomybę. Tai ypač taikoma naudojant YouTube kanale esančias funkcijas, pvz. dalinantis, įvertinant arba komentuojant konkrečius vaizdo įrašus. Mes negalime daryti jokio poveikio duomenų, kuriuos Google renka naudojant YouTube kanalą, tvarkymui ir apimčiai. Naudojant YouTube kanalą Jūsų asmens duomenis tvarko ir Google ir, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos Jungtinėse Valstijose, Airijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, kurioje veikia Google, juos perduoda ir ten papildomai tvarko. Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Jūsų asmens duomenis tvarkome siekdami kurti poreikius atitinkantį, patrauklų bei patogų naudoti mūsų YouTube kanalą. Todėl Jūsų asmens duomenis tvarkome tik YouTube kanale, nes tai būtina norint teikti informaciją apie pasiūlymus ir paslaugas. Be to, naudojant YouTube kanalą asmens duomenis tvarkome siekdami užtikrinti komunikaciją su naudotojais ir mūsų YouTube kanalu besidominčiais asmenimis. Asmens duomenis, surinktus naudojant YouTube kanalą, mums perduoda Google. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės nurodytiems tikslams. Jei nenorite, kad Google fiksuotų Jūsų duomenis, galite bet kada atšaukti būsimą Jūsų asmens duomenų tvarkymą YouTube kanalo kontekste. Tokiu atveju atšaukimą perduosime Google.

7 Duomenų subjekto įvestys pagal BDAR 12 straipsnį

Jūsų duomenų tvarkymo apdorojant Jūsų užklausą dėl duomenų apsaugos („Duomenų subjekto įvestis“) teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas kartu su BDAR 12 straipsniu. Pridėtų įstatymus atitinkančio konkrečios duomenų subjekto įvesties apdorojimo dokumentų teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Apdorojant duomenų subjekto įvestis Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant atsakyti į Jūsų užklausą dėl duomenų apsaugos. Pridėti įstatymus atitinkančio konkrečios duomenų subjekto įvesties apdorojimo dokumentai skirti vykdyti įstatymų nustatytą atskaitomybę, BDAR 5 straipsnio 2 dalis. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Apdorojant duomenų subjekto įvestis, tai atliekama praėjus trims metams nuo konkretaus proceso pabaigos. Bet kada galite nesutikti dėl būsimo Jūsų asmens duomenų tvarkymo apdorojant duomenų subjekto įvestis. Tačiau tokiu atveju nebegalėsime apdoroti Jūsų užklausos dėl duomenų apsaugos. Įstatymus atitinkančio konkrečios duomenų subjekto įvesties apdorojimo dokumentai yra privalomi. Todėl nėra galimybės nesutikti.

8 Teisinė gynyba ir vykdymas

Jūsų duomenų tvarkymo teisinės gynybos ir vykdymo atveju teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Teisinės gynybos ir vykdymo atveju Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant apginti nuo nepagrįsto ieškinio bei teisiškai vykdyti ir pareikšti pretenzijas bei teises. Jūsų asmens duomenys bus ištrinti, kai tik jų nebereikės tvarkyti įgyvendinant tikslus. Teisinės gynybos ir vykdymo atveju Jūsų asmens duomenų tvarkymas privalomas įgyvendinant teisinę gynybą ir vykdymą. Todėl nėra galimybės nesutikti.

9. Jūsų duomenų perdavimas tretiesiems subjektams

Mūsų įmonės viduje asmens duomenys perduodami į tas vietas ir tiems skyriams, kuriems jų reikia siekiant įvykdyti nurodytus tikslus. Be to, mes iš dalies aptarnaujame įvairius paslaugų teikėjus ir perduodame Jūsų asmens duomenis kitiems patikimiems gavėjams. Pavyzdžiui:

 • kitoms Geberit įmonėms – siekdami centralizuotai administruoti klientus ir vykdyti užsakymus;
 • kitoms Geberit įmonėms – siekdami centralizuotai teikti informacinių technologijų ir kitas paslaugas;
 • logistikos paslaugų teikėjams;
 • bankams ir kitiems mokėjimo paslaugų teikėjams – siekdami vykdyti konkrečius mokėjimus;
 • serviso paslaugų teikėjams – siekdami organizuoti ir atlikti konkrečius montavimo darbus bei teikti paslaugas po pardavimų;
 • nuskaitymo paslaugų teikėjams;
 • spaustuvėms;
 • IT paslaugų teikėjams;
 • advokatams ir teismams.

10 Perdavimas trečiosioms šalims

10.1 Tvarkant Jūsų asmens duomenis gali tekti juos perduoti patikimiems trečiųjų šalių paslaugų teikėjams. Trečiosios šalys – tai šalys, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (ES) arba Europos ekonominei erdvei (EEE). Bendradarbiaujame tik su tais paslaugų teikėjais, kurie užtikrina Jūsų asmens duomenų saugą ir gali suteikti garantiją, kad Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi vadovaujantis griežčiausiais Europos privatumo apsaugos standartais. Šių garantijų kopiją galite pamatyti pas mus vietoje.

10.2 Trečiosioms šalims perduodame asmens duomenis remdamiesi vadinamuoju Europos Komisijos sprendimu dėl tinkamumo arba, jei tokio sprendimo nėra, remdamiesi vadinamosiomis sutarčių standartinėmis sąlygomis, dėl kurių taip pat nusprendė Europos Komisija. Šiuo metu neatmestina tai, kad asmens duomenis perduosime JAV paslaugų teikėjams.

11 Jūsų teisės

11.1 Būdamas mūsų tvarkomų asmens duomenų subjektas, Jūs turite toliau aprašytas teises. Norėdami įgyvendinti savo teises, kreipkitės raštu į mus prieš tai nurodytais kontaktiniais duomenimis arba el. pašto adresudataprotection@geberit.com.

11.2 Teisė susipažinti su informacija

Jūs turite teisę bet kuriuo metu prašyti leisti susipažinti su mūsų tvarkomais duomenimis, susijusiais su Jūsų asmens duomenimis pagal BDAR 15 straipsnį.

11.3 Teisė į asmens duomenų ištaisymą ir ištrynimą

Jūs turite teisę BDAR 17 straipsnyje aprašytomis sąlygomis reikalauti, kad mes ištrintume Jūsų asmens duomenis. Šiose sąlygose pirmiausia nustatoma teisė ištrinti asmens duomenis, jei jie nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi. Pasinaudojimas šia teise pagal BDAR 17 straipsnio 3 dalį yra ribotas, jei Jūsų duomenų mums reikia teisiniam įsipareigojimui arba teisiniams reikalavimams vykdyti.

11.4 Teisė apriboti asmens duomenų tvarkymą

Pagal BDAR 18 straipsnį turite teisę reikalauti, kad mes apribotume duomenų tvarkymą. Ši teisė pirmiausia taikoma tuomet, kai Jūs užginčijate duomenų tikslumą tokiam laikotarpiui, per kurį galima patikrinti asmens duomenų tikslumą, ir tokiu atveju, kai turėdami teisę reikalauti ištrinti duomenis Jūs prašote apriboti jų naudojimą; taip pat tuo atveju, kai mums nebereikia asmens duomenų mūsų siekiamiems tikslams, tačiau jų reikia Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus ir jei nesutariama, ar tinkamai įgyvendinamas prieštaravimas, kad duomenys būtų tvarkomi. Jei Jūsų duomenų tvarkymas tokiu būdu buvo apribotas, tuomet juos galima tvarkyti tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, jei pareiškėte sutikimą arba tai būtina įgyvendinant teisinius reikalavimus.

11.5 Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu

Jūs turite teisę dėl su Jūsų konkrečiu atveju susijusių priežasčių pagal BDAR 21 straipsnį bet kuriuo metu nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies e arba f punktą. Mes nebetvarkysite Jūsų asmens duomenų, išskyrus atvejus, jei įrodysime, kad asmens duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves arba siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus.

11.6 Teisė į asmens duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis, kuriuos esate mums pateikę, susistemintus, sutvarkytus įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu pagal BDAR 20 straipsnį. Būtina, kad duomenų tvarkymas būtų grindžiamas Jūsų sutikimu ir vykdomas automatizuotomis priemonėmis.

11.7 Teisė pateikti skundą kompetentingai duomenų priežiūros institucijai.

Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, visų pirma, valstybėje narėje, kurioje yra jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta, darbo vieta arba vieta, kurioje padarytas įtariamas pažeidimas, jeigu jūs manote, kad jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant taikomą duomenų apsaugos teisės aktą.

12. Jūsų asmens duomenų ištrynimas

Paprastai mes šaliname arba nuasmeniname Jūsų asmens duomenis tada, kai jų nebereikia siekiant tikslų, kuriems jie buvo renkami ir tvarkomi pagal ankstesnius punktus. Jeigu asmens duomenys turi būti saugomi remiantis teisiniais pagrindais, tuomet jie yra blokuojami. Šiuo atveju tų asmens duomenų neleidžiama toliau naudoti. Jei pageidaujate daugiau informacijos apie ištrynimo ir saugojimo terminus, kreipkitės į 2 punkte nurodytą atsakingą asmenį nurodytais kontaktiniais duomenimis.

13. Tikslo keitimas

Jūsų asmens duomenys tvarkomi kitokiu negu nurodytas tikslu tik tuo atveju, jeigu šis tvarkymas numatytas teisės akte arba jeigu sutikote, kad asmens duomenų tvarkymo tikslas būtų pakeistas. Jei duomenys toliau tvarkomi kitokiu tikslu negu tas, kuriuo iš pradžių buvo renkami duomenys, mes jus informuosime prieš pradėdami tvarkyti duomenis kitam tikslui ir pateiksime jums visą reikalingą informaciją.

14. Automatizuotas konkrečių sprendimų priėmimas arba profiliavimo priemonės

Norėdami priimti sprendimą, mes nenaudojame automatizuotų tvarkymo procesų, įskaitant profiliavimą.

Būsena: 2021 liepos mėn.