Privacy policy | Geberit Lietuva

Pareiškimas apie privatumo apsaugą ir su juo susiję nurodymai klientams, tiekėjams ir kitiems verslo partneriams

Mums rūpi jūsų asmens duomenų apsauga. Šiuo privatumo pareiškimu informuojami Geberit Internet-Angebot naudotojai, visų pirma Geberit svetainės (-ių) („Svetainė“), klientai, tiekėjai ir kiti verslo partneriai apie Geberit bendrovių ES, EEB, Šveicarijoje ir Didžiojoje Britanijoje asmens duomenų tvarkymą. Todėl ne visos čia pateiktos informacijos dalys bus taikomos Jums. Asmens duomenys, kaip kad ši sąvoka, – vartojama privatumo pareiškime – tai visi duomenys, kurie yra susiję su jumis arba juos galima susieti su jumis, pvz., pavardė, adresas arba e. pašto adresas.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra llįterpti šį dokumentą naudojančios Geberit bendrovės pavadinimą ir pašto adresąll.

Su mūsų duomenų apsaugos skyriumi, įskaitant duomenų apsaugos pareigūną, galite susisiekti dataprotection@geberit.com arba mūsų pašto adresu su prierašu „Duomenų apsauga“. Norėdami konfidencialiai susisiekti tik su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu, naudokite šiuos kontaktinius duomenis: KREMER advokatai, Disch-Haus, Brückenstraße 21, 60667 Kelnas, el. paštas: dpo@geberit.com.

1. Automatinis duomenų rinkimas ir tvarkymas Geberit svetainėse

Mūsų svetainėse naudojamos toliau nurodytos technologijos ir įrankiai. Jie yra pasirenkami, todėl jei nepageidaujate jais naudotis, prie kiekvieno įrankio pateikiame informaciją apie galimybes ir nustatymus, kuriais galėsite užblokuoti jų naudojimą.

2. Savo noru pateiktų duomenų rinkimas ir tvarkymas

Mes renkame ir tvarkome bendraujant (pvz., naudojant el. paštą, telefoną arba mūsų svetainę) mums klientų, tiekėjui ir kitų verslo partnerių savanoriškai pateiktus asmens duomenis. Šioje apžvalgoje pateikiama informacija apie atskirų duomenų tvarkymo operacijų teisinį pagrindą ir tikslus.

3. Duomenų tvarkymas už mūsų internetinės svetainės ribų

Be mūsų svetainės, atskirais atvejais ir priklausomai nuo jūsų nustatymų, trečiosios šalies paslaugų teikėjai toliau tvarko duomenis, apie kuriuos galite sužinoti čia.

4. Tolesnis duomenų tvarkymas, perdavimas į trečiąją šalį ir ištrynimas

Atskirais atvejais jūsų duomenų reikia specifiniam, ypatingam duomenų tvarkymui, apie kurį galite sužinoti čia.

5 Jūsų teisės

Kalbant apie mūsų tvarkomus jūsų asmens duomenis, jūs turite toliau nurodytas teises. Norėdami įgyvendinti savo teises, kreipkitės raštu į mus prieš tai nurodytais kontaktiniais duomenimis arba šiuo el. pašto adresu: dataprotection@geberit.com.

Būsena: 2023 m. lapkričio mėn.