Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Privatumo politika

2014 m. liepos 8 d. redakcija

Bendrovei Geberit labai svarbi jūsų asmens duomenų apsauga. Mūsų interneto svetainėje galite lankytis nepateikdami jokių savo asmens duomenų. Informaciją reikės pateikti tik tada, kai norėsite naudotis tam tikromis paslaugomis. Šia privatumo politika siekiama suteikti jums skaidrią informaciją apie tai, kokius duomenis ir kokiu tikslu renkame, tvarkome ir saugome.

Prieigos duomenų saugojimas

Kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie kurio nors iš mūsų tinklalapių, prieigos duomenys išsaugomi mūsų interneto paslaugų teikėjo serverio žurnalo faile. Šie duomenys apima jūsų IP adresą, jūsų failo užklausos datą ir laiką, prašomo failo pavadinimą, failo, iš kurio išsiųstas prašomas failas, pavadinimą, perduotų duomenų apimtį ir prieigos būseną, naudojamos interneto naršyklės ir operacinės sistemos aprašymą ir jūsų interneto paslaugų teikėjo pavadinimą. Šie duomenys renkami dėl techninių priežasčių. Jie analizuojami tik statistiniais tikslais, be jokių nuorodų į asmenis.

Slapukai

Jei apsilankėte Geberit interneto svetainėje ir savo naršyklės nuostatose įjungėte slapukus, tai mums parodo, kad norite kuo geriau pasinaudoti mūsų svetaine ir sutinkate naudoti slapukus ir kitas technologijas, kaip aprašyta šiame tekste. Toliau pateikiama daugiau informacijos apie slapukus ir naršyklės nuostatas, kurias būtina nustatyti norint slapukus išjungti, panaikinti ar peržiūrėti.

Slapukas – tai nedidelis failas, kurį mes perduodame į jūsų kompiuterio arba įrenginio standųjį diską, kai pirmą kartą apsilankote svetainėje. Tai leidžia mūsų sistemoms atpažinti jūsų įrenginį, kai vėl apsilankote svetainėje, ir pasiūlyti specialiai jums pritaikytas funkcijas ir turinį.

Slapukai labai naudingi, nes užtikrina patogesnį naudojimą, jei svetainėje lankotės reguliariai. Sakykime, jei naudojamas tas pats įrenginys ir naršyklė, slapukai gali išsaugoti jūsų nuostatas (pvz., jūsų pirkinių krepšelio), perduoti mums informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, ir rodyti jums turinį, kuris labiau atitinka jūsų interesus ir poreikius. Naudodami tinkamas analizės programas, pvz., „Google Analytics“, galime atlikti statistines analizes, diagnostiką ir taip tobulinti savo svetainės turinį, gaminius ir paslaugas. Mūsų svetainėje naudojamais slapukais tik renkami anoniminiai duomenys, kurių negalima atsekti ir gauti jūsų asmeninę informaciją.

Be to, būtent JŪS priimate sprendimus. Galite naudoti naršyklės nuostatas, norėdami tvarkyti slapukus. Pavyzdžiui, galite panaikinti esamus slapukus, pasirinkti priimti arba atmesti visus slapukus, priimti tik tam tikrus slapukus arba nustatyti, kad jums būtų pranešama, kai svetainė ketina išsaugoti slapuką. Slapukų tvarkymo ir naikinimo procedūra gali skirtis atsižvelgiant į naudojamą naršyklę. Daugiau informacijos galite rasti pasinaudodami naršyklės pagalbos funkcija.

„Google Analytics“ (žiniatinklio analizė / sekimas)

Šioje svetainėje naudojama „Google Inc.“ („Google“) teikiama žiniatinklio analizės paslauga „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudojami slapukai – tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Slapukų generuojama informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama į JAV esantį „Google“ serverį ir saugoma ten. Šioje svetainėje naudojama išplėstinė „Google Analytics“ paslauga, apimanti kodą, leidžiantį anonimiškai rinkti IP adresus (IP maskavimas). Tai reiškia, kad prieš perduodama „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose šalyse, pasirašiusiose Europos ekonominės erdvės susitarimą. Tik išskirtiniais atvejais į JAV esantį „Google“ serverį iš pradžių bus perduodamas visas IP adresas ir tik tada jis bus sutrumpintas. Šios svetainės operatoriaus vardu „Google“ naudoja šią informaciją, kad galėtų analizuoti, kaip naudojatės svetaine, sudaryti ataskaitas apie svetainėje atliekamus veiksmus ir teikti svetainės operatoriui kitas paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimu. „Google Analytics“ paslaugos jūsų naršyklėje atpažintas IP adresas nebus susietas su kitais „Google“ surinktais duomenimis. Galite pasirinkti nesaugoti slapukų nustatydami atitinkamas savo naršyklės programinės įrangos nuostatas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite neleisti įrašyti slapuko surinktų duomenų apie tai, kaip naudojatės svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), ir neleisti „Google“ tvarkyti šių duomenų, jeigu atsisiųsite ir įdiegsite naršyklės įskiepį, kurį rasite spustelėję toliau pateiktą nuorodą ( https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB ).

Daugiau informacijos apie naudojimo sąlygas ir duomenų apsaugą galite rasti adresais http://www.google.com/analytics/terms/gb.html ir http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/ .

„Google Analytics“ taip pat naudojame statistiniais tikslais analizuodami „AdWords“ ir „DoubleClick“ slapukų duomenis. Šią funkciją galima išjungti ekrano specifikacijų tvarkyklėje ( http://www.google.com/settings/ads/onweb/?hl=en ).

Asmens duomenys (užsakymai, užklausos, prašymai pateikti informaciją)

Kad galėtume suteikti jums reikalingas paslaugas, pvz., leisti pateikti užsakymus, atsakyti į užklausas ar siųsti jums informaciją (naujienlaiškį, informaciją apie gaminį, pranešimus apie įvykius ir pan.), mums reikia jūsų asmens duomenų, pvz., vardo ir pavardės, adreso, telefono numerio ir el. pašto adreso. Šiuos asmens duomenis renkame ir naudojame tik tiek, kiek tai būtina, kad galėtume suteikti jums konkrečią paslaugą. Taip pat gali prireikti perduoti jūsų duomenis įmonėms, kurioms pavedame įgyvendinti paslaugą (pvz., transporto įmonėms). Jūsų duomenys nebus apdorojami ir naudojami konsultacijų, reklamos ir rinkos tyrimų tikslais ir nebus perduodami kitoms trečiosioms šalims, nebent duosite aiškų sutikimą.

Jei užsiregistravote gauti reguliariai atnaujinamą informaciją, galite bet kada atšaukti registraciją telefonu, raštu arba el. paštu.

Kai atidarote mūsų el. laiško formą arba spustelėjate joje pateiktą nuorodą, šis veiksmas užregistruojamas per mūsų žiniatinklio serverį (įrašoma data, laikas, el. pašto adresas). Tai daroma vidinės statistikos tikslais. Šie duomenys nesiejami su asmeniniais naudotojų profiliais.