Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Atsakomybės apribojimas

Geberit džiaugiasi, kad apsilankėte šioje interneto svetainėje ir kad domitės Geberit gaminiais ir sistemomis. Prašome atkreipti dėmesį į šį atsakomybės atsisakymą.

Duomenų apsauga

Bendrovei Geberit labai svarbi jūsų asmens duomenų apsauga. Su mums patikėtais duomenimis elgiamės labai atsargiai, laikydamiesi griežto konfidencialumo ir teisės aktų reikalavimų. Šiuo pareiškimu dėl duomenų apsaugos siekiame suteikti jums skaidrią informaciją apie tai, kokius duomenis ir kokiu tikslu renkame, tvarkome ir saugome.

Autoriaus teisės

© Autoriaus teisės. Geberit. Visos teisės saugomos. Bet kokiems tekstams, vaizdams, grafiniams elementams, animacijai, vaizdo įrašams, garso failams ir kitiems elementams bei jų išdėstymui svetainėje taikomi autoriaus teisių ir kiti apsaugos įstatymai.

Šios svetainės turinį draudžiama kopijuoti komerciniais tikslais, platinti, modifikuoti ar padaryti prieinamą trečiosioms šalims be išankstinio rašytinio Geberit sutikimo. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurių šioje svetainėje pateiktų vaizdinių elementų autoriaus teisės priklauso trečiosioms šalims.

Prekės ženklai

Visų šioje svetainėje pateiktų prekės ženklų autoriaus teisės priklauso Geberit, nebent būtų nurodyta kitaip. Tai ypač taikoma registruotiesiems prekių pavadinimams, logotipams ir emblemoms.

Licencijos

Geberit nori pristatyti jums novatorišką ir informatyvią interneto svetainę. Šioje svetainėje pateikiama intelektinė nuosavybė saugoma, įskaitant patentus, registruotuosius prekių pavadinimus ir autoriaus teises. Per šią svetainę nesuteikiamos licencijos naudoti Geberit ar trečiųjų šalių intelektinę nuosavybę, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Atsakomybė

Geberit savo svetainėje pateikiamą turinį kuria ir atnaujina itin apdairiai. Tačiau negalime garantuoti, kad pateiktas turinys yra tikslus, atnaujintas ir išsamus. Neprisiimame jokios atsakomybės už žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai kylančią dėl šios interneto svetainės naudojimo, kiek tai numatyta pagal įstatymus.

Šis atsakomybės apribojimas netaikomas, jeigu įvyko mirtimi gresiantis sužalojimas, galūnės sužalojimas ar sveikatos sutrikimas arba jeigu žala patirta dėl tyčinių ar visiškai aplaidžių Geberit veiksmų.

Geberit neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių, į kurias šioje interneto svetainėje pateikiamos nuorodos, techninę būklę (ypač dėl virusų).