Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit Duofix

Universalus elementas gipskartonio konstrukcijoms

Savilaikiai potinkiniai elementai, naudojami statant naujus pastatus ir modernizuojant senus

  • Geberit Duofix – potinkinė sistema, skirta gipskartonio konstrukcijoms

Geberit Duofix sudaro platų asortimentą, apimantį universalius ir savilaikius montavimo elementus. Jie gali būti montuojami gipskartonio konstrukcijose įrengiant bet kokius santechnikos įrenginius. Tai montavimo elementai, kuriuos galima naudoti pertvarose, lengvasvorės konstrukcijos karkasinės sienelės vidinėje pusėje ir dalinio aukščio bei patalpos aukščio potinkinėse konstrukcijose. Jie naudojami statant naujus pastatus ir renovuojant senus.

Geberit Duofix montavimo elementai tinkamam prijungimui užtikrinti

  • Geberit Duofix universalus montavimo elementas puikiai tinka naudoti santechnikos įrenginiuose gipskartonio konstrukcijose

Geberit Duofix montavimo elementai gali būti naudojami beveik bet kokiai paskirčiai, nes siūloma daugiau nei 200 šių elementų modelių. Tai palengvina tualetų, pisuarų, praustuvių, maišytuvų ir sieninių nuotekų sistemų įrengimą.

Pritaikyti gipskartonio statybos sprendimai beveik bet kokiai statybos situacijai

Geberit Duofix siūlo pritaikytus sprendimus atliekant montavimo darbus statybvietėje. Geberit Duofix sistemos profiliai ir karkasinės sienelės taip pat leidžia kurti ištisas Geberit Duofix sistemos sienas. Todėl jie atitinka beveik visus standartinius ir specialiuosius reikalavimus.