Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Vandens ir elektros srovės jungimas prie klozeto

Paruošta ateičiai

Rytojaus patogumo poreikiams

  • Geberit Duofix montavimo elementas su vandens tiekimo jungtimi ir elektros jungtimi

Galbūt šiuo metu užtenka paprasto patikimo klozeto su vandenį tausojančia dvigubo vandens nuleidimo sistema, bet praėjus vos keleriems metams namų savininkas gali panorėti įmontuoti ir bidė funkciją arba blogo kvapo šalinimo bloką. Idealiame pasaulyje visos reikiamos jungtys jau būtų paruoštos, siekiant išvengti brangių konstrukcinių pakeitimų.

Paruošta Geberit AquaClean bidė funkcijai įrengti

  • Geberit AquaClean Sela su elektros jungtimi

Geberit pakeitė kabamųjų klozetų montavimo elementus pagal būsimus rinkos poreikius. Nesvarbu, ar naudojamas Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Sanbloc, ar Geberit Kombifix – kiekvienas iš šių montavimo elementų turi standartinius vamzdžius, skirtus paslėptajam Geberit AquaClean bidė funkcijai vandens tiekimo vamzdžiui. Juos taip pat galima pritvirtinti prie vamzdžio elektros jungčiai sudaryti. Todėl kiekvienas potinkinis įrenginys yra optimaliai paruoštas kitai įrangai, pavyzdžiui, Geberit AquaClean bidė funkcijai, vėliau įrengti.

Paruošta blogo kvapo šalinimo blokui įrengti

Klozeto sistemos, kuriose įrengtas jungiamasis vamzdis blogo kvapo šalinimo blokui jungti tiesiogiai prie keraminio unitazo, yra optimaliai paruoštos ateities poreikiams. Todėl Geberit rekomenduoja įrengti montavimo elementus su blogo kvapo šalinimo bloko adapteriu (Geberit DuoFresh), jei tai įmanoma. Su tuo susijusios papildomos išlaidos yra minimalios. Be to, pastato savininkai galės iš karto mėgautis blogo kvapo šalinimo bloko teikiamais privalumais. arba keliais paprastais veiksmais atlikti reikiamas modifikacijas vėliau.

Geberit Duofix elementas su vandens tiekimo jungtimi, elektros jungtimi ir vamzdžiu, skirtais blogo kvapo šalinimo blokui prijungti

Integruotas vamzdynas

Geberit AquaClean bidė funkcijai integruoto vamzdžio ir vandens tiekimo jungties padėtys

Paslepiamosios elektros jungtys

Paslepiamosios elektros jungties padėtis

Matomos elektros jungtys

Matomos elektros jungties padėtis

Integruotas vamzdynas

Geberit AquaClean bidė funkcijai integruoto vamzdžio ir vandens tiekimo jungties padėtys