Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit SuperTube

Vietą ir laiką taupanti sistema

Hidrauliškai optimizuota daugiaaukščių pastatų nuotekų šalinimo sistema

Geberit SuperTube technologija yra paremta puikia sistemos sudedamųjų dalių tarpusavio sąveika, todėl nuotekų šalinimo sistemas daugiaaukščiuose pastatuose galima montuoti sutaupant ypač daug vietos. SuperTube reiškia, kad jums nebereikės naudoti lygiagrečiai statomo vėdinimo vamzdžio, todėl jums liks daugiau laisvo gyvenamosios erdvės ir grindų ploto. Nuosekliai sumontavus mažesnio skersmens vamzdynus, galima naudoti mažesnius vamzdžių kanalus. Norint sutaupyti dar daugiau vietos, galima tiesti iki šešių metrų ilgio horizontalius vamzdynus be nuolydžio.

 • Daugiau laisvo gyvenamosios erdvės ir grindų ploto
 • Paprastas planavimas ir montavimas
 • Mažesnis ir vienodesnis vamzdžių skersmuo – 110 mm
 • Didžiausia išleidimo geba – 12 l/s
 • Nereikia papildomų vėdinimo vamzdžių
 • Horizontalūs vamzdynai be nuolydžių (iki 6 m ilgio)

Vietą taupantis montavimas

 • 110 mm skersmens išleidimo vamzdis Geberit SuperTube- išleidimo geba yra 12 l/s.
 • 160 mm skersmens tradicinio išleidimo vamzdžio išleidimo geba yra 12,4 l/s

Šiuose, palyginimui pateiktuose, paveiksliukuose matosi skirtumas: Naudojant Geberit SuperTube (paveiksliukas kairėje), išleidimo geba yra 12 l/s. Šią technologiją sudaro nuosekliai nutiestas 110 mm skersmens išleidimo vamzdis, todėl nereikia naudoti vėdinimo vamzdžio. Be to, galima tiesti iki šešių metrų ilgio horizontalius vamzdynus be nuolydžio.

160 mm skersmens tradicinio išleidimo vamzdžio (paveiksliukas dešinėje) išleidimo geba yra 12,4 l/s ir jam reikia papildomo 90 mm vėdinimo vamzdžio.

Puiki tarpusavio sąveika

Srautas Geberit Sovent jungtyje

Srautas paverčiamas sūkuriu

Ištekantis vanduo Geberit Sovent jungtyje pradeda suktis.

Srautas Geberit BottomTurn alkūnėje

Pasikeitus srauto krypčiai, išlaikomas pastovus oro srautas

Geberit BottomTurn alkūnėje žiedinis srautas virsta daugiasluoksniu srautu.

Srautas Geberit BackFlip alkūnėje

Užtikrinamas nepertraukiamas oro srautas vertikalia kryptimi

Pasiekęs Geberit BackFlip alkūnę, daugiasluoksnis srautas vėl virsta žiediniu srautu.

Trys jungtys, padarančios esminį skirtumą

 • Geberit Sovent jungtis

Geberit PE Sovent jungtis d110

Dėl optimizuotos gaminio geometrijos, Geberit polietileno Sovent jungtis nukreipia vandens srautą į stovą ir priverčia jį suktis, taip srautą spaudžiant prie vamzdžio sienelės. Žiedinis srautas vamzdžio viduje sukuria pastovų ir vientisą oro srautą, užtikrinantį 12 l/s išleidimo gebą.

 • Geberit BottomTurn alkūnė

Geberit PE BottomTurn alkūnė

Naudojant Geberit polietileno BottomTurn alkūnę, pasikeitus srauto krypčiai, vandens siena suyra ir žiedinis srautas virsta daugiasluoksniu srautu, nepertraukdamas tekančio oro srauto. Kitaip nei tradiciniuose sprendimuose, šis pasikeitimas ypač sumažina staigius nuostolius.

 • Geberit PE BackFlip alkūnė

Geberit PE BackFlip alkūnė

Persukta Geberit polietileno BackFlip alkūnė priverčia daugiasluoksnį vandens srautą suktis – taip jis gali suktis per vertikalų vamzdyną, iš jo ištekėdamas jau žiediniu srautu. Sekančiame stove esantis vidinis oro srautas yra išlaikomas.