Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit Xeno2

Tobuli kontrastai

Geberit Xeno² dizainerio kurta serija yra architektūrinio minimalizmo sinonimas. Aiškios geometrinės linijos išorėje, švelnios ir natūralios formos viduje. Šio derinio rezultatas – akį traukiantis dizainas ir patogų naudojimą užtikrinantys sprendimai. Geberit Xeno² serija pasižymi idealiai suderintų produktų asortimentu, kurį sudaro gerai apgalvoti ir taip pat puikiai atrodantys elementai.

Veidrodžiai su apšvietimu

Xeno2 veidrodžiai užtikrina malonų netiesioginį apšvietimą ar tiesioginį apšvietimą, reikalingą dažantis ar skutantis.

Minimalistinis dizainas

Geometrinės Geberit Xeno2 keramikos ir baldų formos puikiai įsilieja į minimalistinio ir modernaus interjero vonios kambarį.

Stalčiai, atidaromi ir uždaromi paspaudimu

Elegantiškos praustuvų spintelės neturi rankenėlių, o maksimalų naudojimo komfortą užtikrina integruotas atidarymo ir uždarymo paspaudimu mechanizmas.

Paslėpta persipylimo anga

Tobulai lygų keraminį paviršių itin paprasta valyti, nes praustuvas neturi angos, kurioje galėtų kauptis sunkiai pašalinami nešvarumai.

Geberit Xeno2“ savybės

  • Natūralios, išraiškingos ir aiškios linijos
  • Siaura platforma skirta vonios aksesuarams susidėti ir šiek tiek aukštesnė galinė praustuvo dalis
  • Praustuvo spintelės be rankenėlių
  • Sumanus daiktų laikymo sprendimas, kuri galite keisti pagal poreikį
  • Praustuvų spintelės su integruotu LED apšvietimu
  • Veidrodžiai su LED apšvietimo elementais
  • „iF Design Award“ laimėtojas