Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit vandens pripildymo ir nuleidimo mechanizmai

Nedidelis pokytis, didelis poveikis

Vožtuvas bet kokioms aplinkybėms

  • Geberit nuplovimo vandens vožtuvas su užpildomuoju vožtuvu arba plūdiniu vožtuvu

Nebūtina keisti senesnių išorinių bakelių tik todėl, kad sugedo užpildomasis vožtuvas ar nuplovimo vandens vožtuvas arba jų vandens suvartojimas nebeatitinka naujausių technologijų. Galų gale tinkamų Geberit pripildymo mechanizmų ir nuleidimo mechanizmų galima rasti ne tik kiekvienam senesniam potinkiniam Geberit bakeliui, gaminamam nuo 1964 m., bet ir daugybės keraminių dalių gamintojų išoriniams ar kitokiems bakeliams.

Iš karto sutaupykite vandens

  • Geberit vandens nuleidimo technologija su nuplovimo vandens vožtuvu arba plūdiniu vožtuvu

Pereiti prie naujos vandenį tausojančios technologijos galima be jokių pastangų. Kadangi tausojamas vanduo, palyginti su senomis viengubo vandens nuleidimo sistemomis, kliento investicijos paprastai atsiperka vos per metus. Pakeisti sistemą galima netrikdant kliento nešvara ar triukšmu.

Vandens nuplovimo vandens vožtuvų galima įsigyti specializuotose prekybos vietose

  • Geberit pripildymo mechanizmas ir nuleidimo mechanizmas kaip bakelių atsarginės dalys

Daugumai bakelių tinkamų Geberit pripildymo mechanizmų ir nuleidimo mechanizmų galima rasti pas vietinius santechnikos įrangos tiekėjus.