Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit vandens nuleidimo mygtukai

Svarbu – pasirinkimo galimybė

Tai ne bet koks vonios kambarys, tai jūsų vonios kambarys.

 • Vonios kambarys su Geberit Omega20 vandens nuleidimo mygtuku

Jūs renkatės plyteles, kurios atspindi jūsų stilių. Kai reikia rinktis keraminius unitazus ir praustuvių maišytuvus, jūs neieškote kompromisų. Be to, kadangi žinome, kaip svarbu pasirinkti tinkamą variantą, Geberit siūlo tinkamą klozeto vandens nuleidimo mygtuką, kuri taps jūsų vonios kambario pažiba ir palepins jus patogiomis funkcijomis.

Tobula forma ir tobulas veikimas

 • Geberit Sigma40 vandens nuleidimo mygtukas ir Geberit DuoFresh

Geberit vandens nuleidimo mygtukas ne tik puikiai atrodo, bet ir pasižymi universalumu. Tai apima į Geberit Sigma40 vandens nuleidimo mygtukas integruotą blogo kvapo šalinimo bloką Geberit.

Lankstumas kuriant dizainą

 • Geberit Sigma 40 Duofresh vonios kambaryje

Geberit vandens nuleidimo mygtukai yra išmaniųjų funkcijų ir patogumo derinys – jie užtikrina ypatingą gaivos jausmą ir švarą vonios kambaryje:

 • Bekontaktis klozeto vandens nuleidimas
 • Sanitarinių kubelių priedas
 • Blogo kvapo šalinimo blokas
 • Galima įmontuoti į sieną sulig sienos paviršiumi
NAUJIENA

Atsisiųskite mūsų vandens nuleidimo mygtukų katalogą

Pasisemkite įkvėpimo ir atraskite gausų vandens nuleidimo mygtukų asortimentą, kuris įtiks net išrankiausiems – tobulai suderintos medžiagos ir formos, tinkančios tiek naujausioms dizaino tendencijoms, tiek laikui nepavaldžiam interjerui.

Atsisiųskite katalogą ir gaukite dovaną

Viskas susisteminta – Geberit vandens nuleidimo sistemos

Geberit siūlo patikimus, nepastebimus potinkinius sprendimus, kurie užtikrina puikų funkcionalumą, išskirtinį patogumą ir maksimalų patvarumą. Vandens nuleidimo mygtukai – vienintelė potinkinio bakelio dalis, kurią tualeto lankytojas gali matyti. Galimos įvairios vandens nuleidimo sistemos, leidžiančios rasti gaminį, tinkamą pagal paskirtį ar specialias struktūrines sąlygas. Kad būtų lengviau suderinti Geberit vandens nuleidimo mygtukai su tinkamais bakeliais, kiekvienam jų suteikiamas grupės pavadinimas, kurį jie dalijasi su visais bakeliais: Sigma, Omega arba Delta.

Novatoriškos funkcijos

 • Blogo kvapo šalinimo blokas su Geberit Sigma 40 DuoFresh

Gaivą vonios kambaryje užtikrinsiantis blogo kvapo ištraukimo įrenginys

Geberit DuoFresh moduliu yra užtikrinama gaiva vonios kambaryje, ištraukiant blogą kvapą tiesiogiai iš keraminio WC puodo dar prieš jam pasklindant. Blogo kvapo ištraukimo įrenginys automatiškai įsijungia ir atlikęs numatytą funkciją vėl išsijungia. Vandens nuleidimo mygtukas su blogo kvapo ištraukimo įrenginiu, užtikrinančiu gaivą vonios kambaryje.

Orientacinis apšvietimas

Geberit blogo kvapo ištraukimo įrenginys turi dar vieną privalumą – integruotą šviesos diodų apšvietimą. Eidami link tualeto, vandens nuleidimo mygtuko apačioje matysite švelnų šviesos srautą, kuris, prireikus, padės lengviau orientuotis nakties metu.

 • Geberit 70 tipo nuotolinio vandens nuleidimo mygtukas vonios kambaryje

Geberit nuotolinio vandens nuleidimo mygtukai

Šiuos labai mažus nuotolinio vandens nuleidimo mygtukus galite rasti tik Geberit vandens nuleidimo mygtukų asortimente. Juos galima sumontuoti bet kur, todėl užtikrinamas didžiausias lankstumas.

 • Bekontaktis Geberit Sigma80 vandens nuleidimo mygtukas

Bekontaktis

Geberit vandens nuleidimo mygtukai patobulina jūsų vonios kambario aplinką patogiomis naujausiomis sanitarinėmis funkcijomis. Vandens nuleidimas valdomas bekontakčiais mechanizmais, o elegantiški spalvų deriniai suteikia vonios kambariui jaukią atmosferą.

 • Tylus vandens nuleidimas naudojant Geberit Sigma70 vandens nuleidimo mygtuką

Jutiklinis mygtukas

Švelniai paliesdami jutiklinį mygtuką vandenį nuleisite tyliai – visi galės ramiai miegoti nepabusdami.

 • Geberit Omega60 vandens nuleidimo mygtukas, montuojamas sulig sienos paviršiumi

Sulig sienos paviršiumi

Sulig sienos paviršiumi montuojamos Geberit Sigma70 vandens nuleidimo mygtukai įmontuojamis viename paviršiuje su siena, todėl nesutrikdo dizaino harmonijos. Dėl savo minimalistinės elegancijos jie ne tik gražiai dera su naujausiomis dizaino tendencijomis, bet ir tampa puikiu pasirinkimu net įmantriausiems vonios kambario įtaisams.

Harmoningas dizainas

 • Geberit vandens nuleidimo mygtuko dizaino serijos apžvalga

Suderinta dizaino serija

Siūlome Geberit pisuarų valdymo sistemą ir dengiamąsias plokštes, kurios puikiai papildo Geberit vandens nuleidimo mygtukų dizainą. Visi šie elementai turi vieną bendrą ypatybę: jų dizainas visiškai atitinka grupės, kuriai jie priklauso, koncepcijai.