DuoFreshKvapų Ištraukimo modulis

Nemalonūs kvapai vonios kambaryje yra paplitęs reiškinys. Kiekvienas mėgina pašalinti nepageidaujamus kvapus savais būdais. Nors apie tai paprastai negalvojame, kvapas atlieka svarbų vaidmenį kasdieniame gyvenime. Net menkiausias aromatas sukelia reakciją. Tokiu būdu mūsų smegenys gaivius kvapus susieja su maloniu pojūčiu.

Oro gaivikliai tik laikinai užmaskuoja kvapus, o per atvertus langus atšąla patalpa, tuo tarpu Geberit DuoFresh modulis atlieka savo funkcijas, nesukeldamas jokio nepageidaujamo poveikio. Oro valymo prietaisas padeda išvengti nemalonių pojūčių. Jis įsijungia automatiškai, atsisėdus ant WC puodo. Oras ištraukiamas tiesiai iš Wc puodo ir išfiltruotas (švarus) grąžinamas atgal į patalpą. DuoFresh modulį galima lengvai sumontuoti kiekviename Geberit Sigma bakelyje ir derinti su dauguma Sigma serijos vandens nuleidimo mygtukų.

Geberit DuoFresh modulis ne tik pašalina nemalonius kvapus, bet ir turi daug pažangių funkcijų. Pavyzdžiui, pasirinktinai įmontuojamas jutiklis aptinka, kad kažkas priartėjo prie WC puodo, ir automatiškai įjungia oro valymo prietaisą. Be to, automatiškai įsijungia LED orientacinis apšvietimas, kad rastumėte kelią naktį.

Geberit vandens nuleidimo mygtukas Sigma50

Daug gaivaus oro ir nesudėtingas įrengimas

Visada norėjote gaivaus kvapo vonios kambaryje, bet nenorite brangaus remonto? Arba šiuo metu planuojate įsirengti naują svajonių vonios kambarį? Abiem atvejais Geberit DuoFresh modulis yra tinkamas Jums sprendimas.

Į skirsnį „Vandens nuleidimo mygtukai“

Vonios kambario produktai