Neapribotasjudėjimas

Kuriant vonios kambario interjerą apie visas detales turime pagalvoti ir suplanuoti jas iš anksto. Geberit Selnova Comfort vonios kambario kolekcija - tinkamas pavyzdys, kuris padeda užtikrinti patogų gyvenimą vonios kambaryje pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms su negalia. Daug specialių ir patogių elementų apriboto judėjimo žmonėms užtikrina savarankiškumą vonios kambaryje.

Geberit Selnova Comfort

Geberit Selnova Comfort vonios kambarys dar tinkamiau pritaikytas neįgaliųjų poreikiams
Pasirinkite informacijos tašką paveikslėlyje

Patogumą užtikrinančios detalės

Vonios kambario įranga skirta neįgaliesiems arba vyresnio amžiaus žmonėms išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ergonimika, kuri ypač aktuali. Minėti Produktai – lygiai su grindimis montuojami dušo padėklai, bekontakčiai maišytuvai ir WC vandens nuleidimo valdikliai. Todėl vonios kambarys jau šiandien pritaikytas būsimiems poreikiams.

Kuriant duše naudojamus produktus, kurie montuojami viename lygyje su grindimis
Kuriant WC puodui skirtus nuotolinio valdymo produktus

Saugiai sumontuotas neįgaliųjų poreikiams pritaikytas WC puodas

Prie sienos tvirtinamo WC puodo neįgaliųjų poreikiams pritaikytas Geberit Duofix specialusis elementas
Reguliuojamojo aukščio WC puodo Geberit Duofix

Panaudojus potinkinį Geberit Duofix WC elementą, skirtą pakabinamam WC puodui žmonėms su negalia, maksimaliai užtikrinami judėjimo negalią turinčių žmonių poreikiai.

Porankių tvirtinimo moduliai, esantys WC potinkinio elemento šonuose, suteikia galimybę montuoti atraminius porankius pagal numatytus standartus pritaikytame aukštyje ir plotyje, kad asmenys, besinaudojantys neįgaliojo vežimėliu galėtų patogiai naudotis WC patalpa.

Papildomai reguliuojamo aukščio elementus bet kada įmanoma nustatyti taip, kad jais būtų galima patogiai naudotis ir kad jie būtų tinkami asmenims neįgaliojo vežimėlyje. Į pasiūlymą įtraukti atramines rankenas ir pasilaikymo rankenas įtvirtinti tinkami montavimo elementai, todėl jas galima greitai, paprastai ir statiniu atžvilgiu saugiai sumontuoti.

Pradėjus projektuoti vonios vonios kambarį verta pagalvoti apie ateitį, iš anksto nesumontavus porankių modulio, vėliau montuojant porankius gali būti sudėtinga.

Naudojant potinkinį reguliuojamo aukščio WC elementą, sėdėjimo aukštį galima sklandžiai keisti iki 8cm neardant sienos. Siekiant didesnio patogumo ir lankstumo.