Atviri dušai – beveik kaip rojuje

Dušai, kurių grindų paviršiaus lygis sutampa su vonios kambario grindų lygiu dabar labai populiarūs. Jie atrodo elegantiškai ir sukuria erdvės pojūtį. Bet kad jaustumėtės ir praktiškai bei patogiai, projektuojant reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

Kaip jau sako pats pavadinimas, kad patektumėte į vieno grindų lygio dušo erdvę, nereikia nei lipti per slenkstį, nei atidarinėti durelių. Iš ryto dar apsimiegojus, be jokio pavojaus užkliūti, galima visai saugiai nusliūkinti į dušą, atsisukti vandenį ir švelniai pažadinti save maloniai masažuojančia vandens srove. Patogu, kai įėjimas į dušo zoną yra bent 60 cm pločio, o pati dušo zona yra bent 90 cm x 90 cm dydžio. Kuo didesnė, tuo patogiau.

Grindų lygio sodo dušas

Netaupykite pertvaros

Visada stebina, kaip toli vanduo gali išsitaškyti iš pačios dušo zonos. Ypač tada, kai buvo pataupyta įrengiant pertvarą. Tokiu atveju dušo malonumą šiek tiek aptemdo tai, kad reikia sausinti vonios kambario grindis. Todėl šių, taip vadinamų Walk-in dušų be durelių atveju, rekomenduojama rinktis dušo pertvarą tokių matmenų, kiek tik tai leidžia jūsų erdvė, nes kuo didesnė pertvara, tuo didesnė nuo vandens purslų apsaugota zona.

Iš karto ir užtikrintai

Projektuojant dušą, kurio grindų paviršiaus lygis sutampa su vonios kambario grindų lygiu, svarbiausia yra grindų savybės ir vandens nuotako vieta. Kas bent kartą yra paslydęs duše, žino, koks svarbus yra grindų paviršius, kuris net šlapias užtikrina pėdoms tinkamą atramą. O kadangi prausiantis po dušu mažai kas mėgsta stovėti ant dušo latako ar trapo, jį įrengti reikėtų kuo arčiau sienos.

Visai šeimai skirtuose vonios kambariuose susikaupia nemažai šampūnų ir dušo gelių, kurie būna išmėtyti bet kur duše. Tokiu atveju patogu įrengti sienos nišą, kurioje galima laikyti įvairius buteliukus ir tūteles. Taip viskas bus vienoje vietoje – ir netrugdys valant vonios kambarį.


Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje