Keturi patarimai, suteiksiantys vonios kambariui daugiau prabangos

Įtampa ir stresas daro įtaką mūsų darbinei kasdienybei ir privačiam gyvenimui. Susirinkimo metu jau organizuojame kitus susitikimus, o jeigu vakare žiūrime filmą, tuo pačiu metu dar ir žiūrime „Instagram“ įrašus. Pats laikas pailsėti, o kur gi dar galima taip atsipalaiduoti, jei ne vonioje?

SPA vonios kambarys iš Geberit

Patarimas Nr. 1. Kokybiški vonios kambario baldai

Kokybiškai ir vizualiai gražiai įrengtas vonios kambarys – svarbiausiais dalykas, kuriantis malonią atmosferą. Kai dera visos detalės, interjeras užtikrina puikią dienos pradžią ir pasitinka grįžusius vakare iš darbo jaukumu. Patrauklūs daiktų laikymo sprendimai užtikrina didžiausią patogumą ir nedidelius vonios kambarius paverčia SPA oaze.

Visų Geberit vonios serijų apžvalga

Patarimas Nr. 2. Unitazas su apiplovimo funkcija

WC puodas yra kas dieną naudojamas daiktas ir mes apie tai net nesusimąstėme. Įj. WC puodas su apiplovimo funkcija yra kur kas daugiau negu paprastas naudojamas daiktas, nes jis suteikia visiškai naują, iki šiol nepatirtą šviežumo ir švaros pojūtį. Jis paverčia ėjimą į WC patalpą SPA laiku.

Geberit AquaClean

Patarimas Nr. 3. Šildomas veidrodis

Įsivaizduokite, kad ryte, ką tik maloniai nusiprausę po šiltu dušu, atsistojate prie praustuvo, kad nusiskustumėte arba pasidažytumėte, bet veidrodis aprasojęs. Galite jį nupūsti fenu, bet tai erzina. Jei norite, kad veidrodis jums prausiantis po dušu, daugiau nerasotų, jums reikia šildomo veidrodžio (nuoroda į vonios veidrodžių gaminių puslapį).

Patarimas Nr. 4. Priedai

Jauki aplinka vonios kambaryje sukuriama per keletą sekundžių: Žvakės šviesa, malonus aromatas, švelni muzika arba gėlės ir augalai jūsų vonios kambarį pavers į jaukią patalpą, kurioje galėsite atgauti jėgas.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje