Pageidaujate idealios švaros?

Kaip reikėtų pasirūpinti švara po tuštinimosi?

Reguliarus naudojimasis tualetu – kiekvieno žmogaus kasdienos dalis. Todėl ypač svarbu užtikrinti kuo geresnę higieną ir patogumą! Juk po kiekvieno apsilankymo tualete norisi jaustis švariai ir gaiviai. Daugumoje namų ūkių tam naudojamas sausas arba drėgnas tualetinis popierius. Bet ar nuvalymas popieriumi garantuoja visišką švarumą? Ne, teigia mokslininkai, ir nemaža dalis gyventojų šiai nuomonei pritaria. Žinomas JAV reperis padarė tokį palyginimą: „Paimkite šokolado, patrinkite jį į medines grindis, o tada pabandykite nuvalyti sausu rankšluosčiu. Šokoladas pasiskirstys visuose įtrūkimuose.“ Skamba logiškai ir gana bjauriai, įsigilinus į esmę pagal analogiją. Bet ar higieniška ir sveika naudoti drėgną tualetinį popierių?

Drėgnos servetėlės, labai reklamuojamos kaip higienos gaminys, visiškai nėra naudingos sveikatai. Naudojamos sudedamosios dalys gali sudirginti odą ar net sukelti alergiją. Bet kaip reikėtų pasirūpinti švara po tuštinimosi? Labai paprastai: naudojant vandenį. Tinkamas sprendimas – WC puodai su integruota apiplovimo vandeniu funkcija! WC puodai su integruotu vandens purkštuku, kurie vienu mygtuko paspaudimu išvalo intymią zoną, yra sveiki odai ir garantuoja šviežio dušo pojūtį kiekvieną kartą pasinaudoju WC puodu.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje