Investicija į ateitį

Vonios kambarys visiems gyvenimo etapams

Naujas vonios kambarys turėtų atitikti kintančius poreikius maždaug 25 metus. Todėl svarbu projektuoti žvelgiant į ateitį. Čia pateiktas kontrolinis sąrašas:

Numatyti prijungimų prie maitinimo srovės tinklo vietas
Elektros tiekimas vonios kambaryje – svarbesnis dalykas nei bet kada anksčiau. Kai prisijungimai prie maitinimo srovės tinklo numatyti tinkamoje vietoje, vėliau taip pat galima įrengti blogų kvapų filtravimo modulį ar WC puodą su integruota apiplovimo ir bidė funkcija.

Dušo erdvė be slenksčių
Dušas, kurio padėklo lygis sutampa su grindų lygiu paprastas sprendimas, dėl kurio vonios kambarys atrodo erdvesnis ir yra saugesnis. Idealiai tinka jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Pakabinami WC puodai
Jei vonios kambario baldai ir WC puodas pakabinami ant sienos, grindis po jais lengva valyti. Be to, pakabinamą WC puodą galima įrengti individualiai pritaikytame sėdėjimo aukštyje. Kai kurių modelių atveju aukštį galima reguliuoti ir vėliau.

Potinkinis sifonas
Kai naudotojas sėdi ant sėdynės be atramos ar net neįgaliojo vežimėlyje priešais praustuvą, sifonas po praustuvu trukdo. Įrengus potinkinį sifoną ši kliūtis pašalinama.

Atkreipkite dėmesį į matmenis
Durys ir praėjimai turi būti pakankamai platūs, kad tilptumėte su mažyliu ant rankų ar sėdėdami neįgaliojo vežimėlyje. Projektuojant vonios kambario baldus svarbu užtikrinti, kad kasdienėms reikmėms skirti daiktai būtų lengvai pasiekiami.

Patikimas atraminių porankių įtvirtinimas
Už plytelių sumontuoti montavimo elementai atlaiko didžiulę apkrovą. Montuojant svarbiausius įrenginius, tokius kaip WC puodas ar dušas, geriausia iš karto sumontuoti stabilias tvirtinimo plokštes. Tai daug nekainuoja, o prireikus prie jų galima pritvirtinti porankius ir laikymosi rankenas, nekeičiant konstrukcijos. Svarbu: ššsaugokite projekto planus bei brėžinius.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje