Žvilgsnis iš kitos perspektyvos

„Kūdikių bumo“ kartos atstovai sensta – ir judėjimą be kliūčių užtikrinanti sanitarinė įranga tampa įprasta. Ką reiškia naudotis vonios kambariu esant ribotam judumui, architektai, projektuotojai, sanitarinių įrenginių montuotojai ir didmeninės prekybos sanitariniais įrenginiais darbuotojai gali patirti patys, Geberit seminare „Riboto judumo asmenims pritaikytų statinių statyba“ užsivilkę vadinamuosius senatvės kostiumus.

Vaizdo įraše galite sužinoti daugiau šiomis temomis:

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje