Dėmesio, pavojus nušalti

Nei žingsniuojant į tualetą, nei sėdint ant WC puodo neturi būti šalta.

Anksti ryte išlipti iš šiltos, jaukios lovos ir taip yra pakankamai sunku. Jei po tektų dar ir atsisėsti ant šalto WC puodo dangčio, dienos pradžios tikrai nebūtų galima pavadinti malonia. Vonios kilimėliai, rankšluosčių šildytuvai ir grindų šildymo sistema gali padaryti kambarį šiltesnį ir jaukesnį, tačiau WC puodas tebelieka šaltas. Bet taip nebeturi būti – problemą išsprendžia šildomas WC puodų dangtis. Tai, kas Japonijoje jau seniai yra įprastas dalykas, gali tapti realybe ir jūsų vonios kambaryje. Įsivaizduokite tokią situaciją: Suskamba jūsų žadintuvas. Užsimiegoję išsirangote iš lovos ir patraukiate į vonios kambarį. Įėjus į jį, suveikia artumo aptikimo funkcija ir WC puodo dangtis priartėjus automatiškai pašyla. Taigi telieka prisėsti, atlikti reikalus ir mėgautis WC puodo dangčio skleidžiama šiluma.

Beje: Be patogumo, kurį teikia WC puodo dangčio skleidžiama šiluma, ji turi ir teigiamą poveikį sveikatai. Šiluma skatina kraujotaką, kuri savo ruožtu stimuliuoja šlapimo pūslę ir žarnyną, o tai padeda atlikti reikalus, sėdint ant WC puodo.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje