Naktinio apšvietimo efektas

Silpni šviesos šaltiniai – puikus orientyras tamsoje

Pasitaiko kiekvienam: viduryje nakties pilna šlapimo pūslė neduoda ramybės ir iškart pažadina iš gilaus miego. Tenka eiti į tualetą. Silpni šviesos šaltiniai gali padėti rasti tualetą net tamsoje, nes, nepaisant sutrikdytos naktinės ramybės, organizmas vis dar pusiau miega. Tai pirmiausia lemia melatonino išsiskyrimas. Dėl šio miegą skatinančio hormono mūsų organizmas naktį beveik automatiškai persijungia į miego režimą.

Sveikas miegas yra labai svarbus. Per mažai miegančių žmonių produktyvumas dieną būna mažesnis. Tam, kad nuėjus į tualetą nesutriktų vidinio laikrodžio ritmas ir galėtumėte kuo greičiau vėl užmigti, reikėtų atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Ryški šviesa gali sutrikdyti biologinį laikrodį ir sulėtinti melatonino išskyrimą. Todėl, jei įmanoma, eidami į tualetą nejunkite jokių lempų arba naudokite naktinį apšvietimą su pritemdymo funkcija.
  • Venkite šviesos šaltinių, skleidžiančių intensyvią mėlyną šviesą. Ji sutrikdo melatonino gamybą, kuri yra būtina norint lengvai užmigti, nes signalizuoja organizmui: Naktis baigėsi!
  • Vonios kambaryje naudokite orientacinį apšvietimą su judesio davikliais, kurie jums įėjus į vonios kambarį parodys kelią link WC puodo. Tokie šviesos šaltiniai dažniausiai būna blyškūs ir silpni. Taip minimaliai apšviečiama tik reikalinga vieta – WC puodas.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje