Porankis prie WC puodo Tada, kai reikia

Jie labai praverčia ne tik turint fizinių apribojimų – tai porankiai prie WC puodo. Tačiau paprastai jie laikomi veikiau jau nepatraukliu aksesuaru, todėl tik retai matomi kuriame privačiame vonios kambaryje. Bet ši nuostata sparčiai keičiasi, porankiai naudojami pasilaikyti ar prisitraukti. Ir tam nereikia pasitempti kojos.

WC puodo rankenos turi būti stabilios

Geras projektas taupo pinigus

Klysta tie, kurie mano, kad porankius galima primontuoti bet kada vėliau. Jeigu projektuojant nebuvo pagalvota už sienos įrengti stabilų tvirtinimo elementą, nieko nebus. Montavimo elementus turi ne tik keramikos produktai, atitinkamos montavimo plokštės suteikia būtiną stabilumą, kad galima būtų sumontuoti porankius. Geras tvirtinimo elementas yra alfa ir omega, nes porankiai trumpą laiką turi gebėti atlaikyti iki 100 kilogramų apkrovą, į jas remiamasi visu savo svoriu.

Tinkama montavimo sistema daug ką palengvina

Įrengiant vonios kambarį papildomos išlaidos, skirtos montavimo plokštėms, sudarys vos kelis šimtus eurų – tikrai vertinga investicija. Jeigu šių plokščių nėra, vėliau montuojant standartinius porankius tai paprastai reikalauja didesnių išlaidų. Plytelės ir po jomis esančios gipso kartono plokštės porankiams nesuteikia pakankamai stabilumo, todėl vonios kambario naudotojui už jų laikytis nesaugu. Trumpai tariant: pasirinkę tinkamus montavimo elementus, vėliau papildomai įrengti porankius galėsite be jokių problemų ir be jokio šoko biudžetui.

Kad galėtumėte rasti tinkamą sprendimą, primygtinai rekomenduojame iš anksto pasitarti su savo pasirinktu montuotoju.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje