Prabangių apartamentų jausmas vonios kambaryje

Įrengiant vonios kambarį palėpėje, reikia pasitelkti keletą gudrybių.

Turintys laisvą palėpės patalpą, kažkada savęs paklausia: įsirengti naudojamą erdvę ar palikti kaip yra? Įrenginėti palėpę daugeliui labai patinka – tai noras, kuris neretai puoselėjamas daugelį metų.

Vonios kambarys pastogėje
Vonios kambario eskizas su optimalaus aukščio pastogės aukšte duomenimis

Netaisyklingas dydis

Tam pasiryžę, antras naujas namų jaukumo spalvas. Ypač patraukli mintis, įprastą vietą bent iš dalies naudoti kaip drėgną patalpą. Maudymosi vieta po frontonu? Štai ir viskas. Bet būkite atsargūs, nes išvaizda apgaulinga. Kas brėžiniuose atrodo labai erdvu, realybėje neretai labai susitraukia. Dėl to kaltas stogo nuožulnumas, kuris drastiškai sumažina naudingą plotą.

Tai projektavimo klausimas

Kad šiomis sąlygomis būtų išgautas geriausias rezultatas, svarbiausia tinkamas išdėstymas: Ar turi būti visas WC, prausimosi vietos, dušo ir vonios komplektas? Ar man reikia dvigubos, ar viengubos praustuvo zonos? Dušas ar pastatoma vonia? Ir taip toliau. Kai savo poreikius jau išsiaiškinote ir nustatėte norimo biudžeto dydį, metas projektuoti patalpą. Dėl kai kurių kriterijų nesiderama: dušui ir veidrodinei spintelei virš praustuvo reikalingi didžiausi aukščiai, WC puodui atvirkščiai, didelio aukščio nereikia, pagal pastogės stogo aukštį, taigi prie žemiausios sienos, ten po stogu jam bus puiki vieta. Tas pats galioja ir vien gulėti skirtai voniai. Ir, žinoma, reikia pagalvoti ne tik apie atskirų objektų vietą, bet ir apie jų naudotojus, kad niekas nesidaužytų galvos žemesnių lubų erdvėje.

Taip kuriama erdvė

Žingsnis po žingsnio rasite vietą visiems savo svajonių vonios kambario elementams. Bet, savaime suprantama, tai dar ne pabaiga: dabar svarbiausia pasitelkus kelias gudrybes sukurti prabangių apartamentų įspūdį – toks pagrindoinis tikslas! Plytelėmis išklotas takas, kuris veda į grindų lygyje įrengtą dušą – rodo kelią reikiama kryptimi. O kadangi pastogės natūralios šviesos paprastai trūksta, rekomenduojame šviesias spalvas. Ir dar: pastogėje įrengtame vonios kambaryje neišvengiamai atsiranda nišos (kaip tik jos ir suteikia jaukumo). Jas reikia tinkamai išnaudoti, ir tinkamai, visai nebūtinai reiškia, kad praktiškai: gražus dekoratyvinis objektas tinkamoje vietoje suteiks tą paskutinį potėpį.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje