Šalti vonios kambaryje nebemadinga

Šąlanti moteris duše

Maloni šiluma, jums ryte atėjus į vonios kambarį, gali būti sėkmingos dienos pradžia.

Rytais šaltis dažniausiai itin nemalonus. Kai dar norisi miego, vėsi patalpa arba šaltos vonios kambario grindys nuteikia labai nemaloniai. Tai ypač tinka vonios kambariui, į kurį atsikėlus dažniausiai visi ir traukiame.

Kad dieną pradėtumėte gera nuotaika, vonios kambaryje reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

Tai sukuria šilumą

Tyrimais nustatyta, kad patalpos temperatūra vonioje turėtų būti bent 23 laipsniai, kad po dušo ar vonios galėtume nusišluostyti nešaldami. Naudojant skirtingus šilumos šaltinius, šią rekomenduojamą mažiausią temperatūrą pasiekti nesunku. Šiandien vienu mygtuko paspaudimu galima įjungt grindinį šildymą arba šildomą WC sėdynę, kuri taip pat suteiks malonių pojūčių naudojantis WC puodu. Taip per kelias sekundes įsivyrauja maloni šiluma.

Mėgstantys jausti minkštą paklotą po kojomis, gali prausimosi vietoje ant grindų pasitiesti vonios kambario kilimėlį. Tai suteikia daugiau jaukumo ir suteikia paskutinį reikalingą vonios kambario optinį akcentą.

Beje: ar žinojote, kad ir veidrodžiai gali turėti šildymo funkciją. Ši ne tik išskiria šilumą, bet turi ir labai naudingą nuo rasojimo saugančią funkciją, kuri neleidžia veidrodžiui aprasoti, kol prausiatės po karštu dušu.

Patarimas: naudodami tinkamus aksesuarus, tokius kaip šiltų atspalvių rankšluosčiai arba augalai, vonios kambariui suteiksite dar daugiau jaukumo. Šiuos akcentus papildo malonūs vonios kambario aromatai – ir vonios kambariui jau nieko netrūksta.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje