Aš matau tai, ko nematai tu

Gyvenimo be vonios kambario veidrodžio šiandien nebeįsivaizduojame: Be jo nusiskusti ir pasidažyti būtų sunku. Todėl šiuolaikinėje praustuvo zonoje turi būti ir veidrodis. Bet kokį rinktis? Kelios mintys padės priimti teisingą sprendimą.

Moteris priešais veidrodinę spintą iš Geberit

Veidrodis veidrodžiui nelygu

Rinktis galima iš keleto veidrodžių variantų. Dažniausiai tai būna veidrodiniai paviršiai ir veidrodinės spintelės. Koks variantas geriausias, labiausiai priklauso nuo vonios kambario dydžio ir norimų funkcijų. Svečių vonios kambaryje geriausias pasirinkimas dažniausiai yra veidrodinis paviršius, o šeimos vonios kambaryje, priešingai – veidrodinė spintelė, nes joje yra taip būtina daiktų laikymo vieta.
Kur viską sudėti?

Bet veidrodinės spintelės gali pasiūlyti dar daugiau. Dauguma jų visiškai padengtos veidrodžiu iš vidaus. Taip save matyti galima ir tada, kai durelės atidarytos – net iš nugaros. Be to, veidrodinių spintelių vidinę erdvę galima lengvai suskirstyti, pvz., keičiamomis lentynomis.

Geberit Option
Pasirinkite informacijos tašką paveikslėlyje

Tebūnie šviesa

Veidrodyje arba veidrodinėje spintelėje integruoti šviestuvai užtikrina optimalų prausimosi vietos apšvietimą ir skutantis arba dažantis suteikia tinkamą šviesą. Atsižvelgiant į šviesos poreikį, galima rinktis iš kelių skirtingų koncepcijų Elegantiškai atrodo netiesioginis apšvietimas, kai šviesos diodų juostos ar kitos šviesos šaltinis tvirtinami už keletą kartų satinuoto veidrodžio. Taip sukuriama jauki aplinka ir naudotojai neakinami.

Papildoma nauda

Dabar belieka apsispręsti, kokios papildomos naudos norite. Galima rinktis iš plačios pasiūlos: integruotas pašvietimas, įmontuoti elektros maitinimo kištukiniai lizdai plaukų džiovintuvui ar elektriniams dantų šepetėliams, USB jungtys mobiliesiems įrenginiams įkrauti arba integruoti didinamieji veidrodžiai.

Kokybė apsimoka

Svarbu žinoti, kad drėgmė vonios kambaryje gali kenkti veidrodžiui ir jame sumontuotai elektronikai. Čia ne vieta rinktis prastos kokybės prekes. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad prijungimas prie maitinimo srovės tinklo, skirtas elektros maitinimo kištukiniams lizdams, USB jungtims ir, žinoma, apšvietimui, turi būtų 44 IP klasės. Taip jie apsaugoti nuo tykštančio vandens.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje