Vonios undinė ar dušo gerbėjas

Vandens? Taip, mielai! Bet kaip mūsų odą veikia šilta drėgmė? Išgirdus klausimą „Vonia ar dušas?“, nuomonės išsiskiria. Kai vieni yra prisiekę vonios gerbėjai, kiti įsitikinę, kad už dušą nėra nieko geriau. Bet kas geriau motinai gamtai? Ir kas labiau puoselėja odą?

Dušas ar vonios malonumai, ką rinktis ir kada?

Saugant aplinką

Jeigu tikėtume statistika, prausiantis po dušu sutaupoma iki trijų kartų daugiau vandens negu maudantis vonioje. Voniai pripilti reikia apie 150 litrų vandens. O penkių minučių trukmės duše – atsižvelgiant į dušo galvutę ir dušo trukmę – paprastai suvartojama daugiausia 50 litrų vandens. Taupantiems vandenį svarbu jau ir 30 litrų. Savaime suprantama, muiluojantis vanduo prisukamas. Beje: praustis po dušu naudinga ir jūsų piniginei. Maudantis vonioje už vandenį ir nuotėkų tvarkymą tenka sumokėti apie penkis kartus daugiau, negu prausiantis duše.

Kas patinka odai

Svarbiausi principai: Trumpas dušas odą veikia palankiau negu ilga vonia – jeigu nekalbėsime apie vonios priedus. Jeigu oda sveika, galima be rūpesčių praustis po dušu kiekvieną dieną. Tačiau reikėtų vengti praustis kelis kartus per dieną arba po labai karštu vandeniu ir ilgai – ypač, jeigu oda linkusi sausėti. Tai be reikalo pažeidžia apsauginį odos sluoksnį.

Išvada

Trumpas dušas odai paprastai yra sveikiau, taip pat taupomi gamtos ištekliai. Tačiau, jeigu žiemą norisi sušilti vonioje, niekas negali to uždrausti. Kai visada svarbu saikas!

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje