Naudotojui pritaikytas vonios kambarys | Geberit Lietuva

Tinkamiau pritaikyta naudotojo poreikiams vonios kambaryje

Intuityviai ir paprastai valdomi produktai – visiems, kurie užbaigę įrengimą arba renovaciją nori gyventi įsitikinę, kad jie naudojasi optimaliomis funkcijomis.

Sanitarijos produktai turi būti pritaikyti vonios kambario naudotojo reikmėms. Kasdienis naudojimasis vonios kambariu turi būti kuo nuoseklesnis ir paprastesnis. Produktų, kuriais naudojantis privaloma skaityti storas knygas arba kurių konstrukcija sudėtinga, veikimas dažnai sutrinka, tenka atlikti jų techninę priežiūrą, todėl jie sukelia pyktį, nusivylimą ir įtampą bei be reikalo tenka gaišti laiką ir leisti pinigus. Todėl mes kuriame priemones, kurias galima lengvai valdyti, jos patikimos ir nereikalingos techninės priežiūros.

Geresni vonios kambariai, smagesnis gyvenimas

Vertos dėmesio ir išmaniosios funkcijos, siekiant padidinti komfortą naudotojams

Kokio vonios kambario jūs norite sau?

Tinkamai įrengtas vonios kambarys patenkina visus norus ir pageidavimus. Vis tik, kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit WC puodas su apiplovimo funkcija AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Dar švaresnis vonios kambarys
Daugiau savo paskirtį atitinkančio vonios kambario dizaino
Patogesnis vonios kambarys
Tinkamesnis vonios kambario pritaikymas neįgaliesiems