Išsamiau apie pritaikymą neįgaliesiemsvonios kambaryje

Į sieną įmontuotas latakas

Lengvai prieinamas vonios kambarys be slenksčio – visiems, kurie ieško universalaus dizaino, nepaisant amžiaus ir poreikių.

Pritaikymas neįgaliesiems apima būstą ir vonios kambarį – tai labai svarbi ypatybė, į kurią planuojant privaloma atsižvelgti. Senjorų reikmėms pritaikytais pastatais gali naudotis visi, taip pat vaikai ir neįgalieji asmenys. Iš anksto apsvarstytas vonios kambario montavimas ir įrengimas gali iš esmės užtikrinti ilgalaikę gerą savijautą. Todėl nepaisant tikrojo amžiaus konsultuojantis dėl vonios kambario projektavimo ir įrengimo tikslinga nuodugniai viską apsvarstyti ir į viską atsižvelgti. Investicijos į naują vonios kambarį turėtų būti ilgalaikės. Todėl mes rengiame priemones, kuriuos ilguoju laikotarpiu palengvina kasdienį gyvenimą tiems, kurie siekia neapriboto judėjimo.

Geresni vonios kambariai, smagesnis gyvenimas

Kokio vonios kambario jūs norite sau?

Tinkamai įrengtas vonios kambarys patenkina visus norus ir pageidavimus. Vis tik, kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit WC puodas su apiplovimo technologija AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Dar švaresnis vonios kambarys
Daugiau savo paskirtį atitinkančio vonios kambario dizaino
Patogesnis vonios kambarys
Vartotojo poreikiams tinkamiau pritaikytas vonios kambarys