Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai

Geberit Lietuva

Vonios kambario kolekcijos

Geberit vonios kambario kolekcijos - dizaino, stilių ir sprendimų įvairovė kiekvienam vonios kambariui.

Sužinoti daugiau
Geberit dušo paviršius Setaplano

Iš anksto suplanuotas. Iš anksto surinktas

Naujojo Geberit Setaplano dušo paviršiuje kiek įmanoma daugiau komponentų yra iš anksto surinkti gamykloje. Todėl sumažėja atskirų dalių skaičius.

Geberit dušo nuotekų šalinimo sistema
Geberit Pluvia

Tegul
lyja

Montuoti kompaktiškesnes Geberit Pluvia stogo angas dar lengviau nei jų pirmtakes. Geberit Pluvia BIM su Autodesk® Revit® ir gaminių paieškos sistema. Pasitelkusi išbandytas ir išmėgintas technologijas, novatoriškas detales ir visapusišką techninę priežiūrą, Geberit Pluvia ir toliau kuria naujus standartus.

Geberit Pluvia
Geberit maišytuvų sistema

Grakšti ir
sklandi

Geberit maišytuvų sistema visapusiškai išnaudoja paslepiamojo įrenginio privalumus. Priešais sieną galite matyti tik esminius bekontakčių maišytuvų funkcinius komponentus: praustuvės maišytuvą ir infraraudonųjų spindulių jutiklį. O visi valdikliai ir prijungimo technologija priešingai – įrengti montavimo elemento funkciniame bloke visiškai atskirai.

Geberit maišytuvai