Geberit BIM BIM objektai, skirti AUTODESK® REVIT® programinei įrangai

Išmanieji duomenys skaitmeniniam projektavimui

Siekdami padėti projektuoti mechaninę, elektros ir santechnikos dalį, Geberit siūlo kartu su tradiciniais CAD brėžiniais naudoti gamintojo paruoštą BIM turinį. Šį turinį sudaro realių parametrų trimačiai modeliai, kuriuose yra nurodyta konkrečią prekę atitinkanti metainformacija. Tai palengvina mechaninės, elektros ir santechnikos dalies projektavimą ir planavimą, Autodesk® Revit®projektavimo programinėje įrangoje naudojant Geberit produktus, pradedant ankstyvais projektavimo etapais ir baigiant pastatų valdymu.

GEBERIT BIM catalogue papildinys

Geberit BIM content for Autodesk® Revit®

Naudojant dabartinį BIM turinį, lengva dirbti – Autodesk® Revit® programinei įrangai skirtas Geberit BIM Kataloo papildinys suteikia tiesioginę prieigą prie naujausio visų Geberit produktų turinio, pritaikyto konkrečiai jūsų šaliai ir jūsų kalba. Mūsų BIM turinys yra ypatingas tuo, kad dėl paprastos geometrijos, jis užima mažai vietos, todėl jį galima veiksmingai naudoti net ir dideliuose projektuose.

Žvilgsnis į Geberit BIM Catalogue papildinį:

  • Prieiga prie dabartinio Geberit produktų BIM turinio;
  • Autodesk® Revit® šeimos gaminio lygiu;
  • Modeliai nedidelio dydžio failuose, suklasifikuoti pagal IFC schemą;
  • Internetiniame kataloge kiekvienos konkrečios šalies produktai yra pateikiami atitinkama kalba;
  • Vieno mygtuko paspaudimu konkretaus prekės ženklo produktai gali būti paversti bendriniais produktais – tai svarbu dalyvaujant viešuosiuose konkursuose
  • Galima naudoti su 2023, 2022 ir 2021 m. Autodesk® Revit® versijomis

Pagalba ir informacija

Ateitis yra dabar - BIM

BIM atnaujinimai

Norėdami gauti daugiau informacijos ir programos atnaujinimus, prašome pateikti savo kontaktus

Vardas*

Pavardė*

Įmonė

El. paštas*

Geberit UAB naudos Jūsų anksčiau pateiktą el. pašto adresą, kad ateityje informuotų Jus el. paštu apie savo panašius pasiūlymus. Bet kuriuo metu galite nesutikti, kad Geberit UAB jį naudotų, kreipdamiesi teisinės informacijos skiltyje nurodytais kontaktiniais duomenimis, nepatirdami jokių išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal pagrindinius tarifus.