Geberit AquaCleanWC puodai su apiplovimo fnkcija

Revoliucinė, patentuota Geberit WC puodo su apiplovimo funkcija technologija

Pastaruosius 40 metų savo Geberit pagrindinėje buveinėje Šveicarijoje, Rapersvilio-Jonos mieste, mes investavome daug laiko ir žinių į WC puodų su apiplovimo funkcija technologijos kūrimą bei tobulinimą ir tuo pačiu ištobulinome savo gaminius. Rezultatas: Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija gaminami pagal daug patentuotų technologijų, yra itin rafinuoti ir patogūs.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų naująją revoliucinę Geberit AquaClean WC puodų su apiplovimo funkcija technologiją ir įvairias komforto funkcijas? Čia rasite visą reikiamą informaciją apie mūsų novatorišką darbą:

„Kurdami mūsų Geberit AquaClean WC puodus su apiplovimo funkcija ypač daug dėmesio skyrėme komfortui ir gerai savijautai. Ramus, estetiškas dizainas sukurtas taikant naująją gaminio koncepciją ir įkūnija revoliucines, novatoriškas technologijas. Funkcionalumas, švara ir tvarumas nustato naujuosius standartus.“ (Armin Gierer, Geberit AquaClean gaminių linijos vadovas)

Didžiausias komfortas dėl srauto technologijos, akustikos ir ergonomijos

Geberit AquaClean TurboFlush plovimo technika
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Mūsų patentuota WhirlSpray technologija dėl pulsuojančios dušo srovės užtikrina itin kruopštų, atsargų nuplovimą taupant vandenį.
 • Taip pat patentuota naujoji TurboFlush nuplovimo technologija su Geberit sukurta nesimetriška vidine keraminio unitazo geometrija užtikrina kruopštų ir itin tylų nuskalavimą.
 • Integruota oro išsiurbimo pro vandens nuleidimo kanalą sistema yra labai efektyvi.
 • Mūsų ergonomiškos formos WC puodų dangčiai, pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, buvo sukurti atliekant daug bandymų ir formavimo tyrimų.

Technologijos ir dizaino sąveika

Geberit AquaClean Mera unitazas su bidė
 • Taikant miniatiūrų technologiją mums pavyko sukurti gražų, elegantišką ir tuo pačiu paprastą Geberit AquaClean unitazo su bidė dizainą.
 • Visos elektros ir vandens jungtys yra paslėptos Geberit AquaClean unitazo su bidė korpuse.
 • Naudojant modulinę, patogiai pasiekiamą techniką užtikrinamas paprastas montavimas ir techninė priežiūra.

Supaprastintas valymas

Geberit AquaClean Sela dušo svirtelės nuplovimas vandeniu
 • Nepriekaištinga švara naudojant aukštos kokybės keraminį WC puodą su nešvarumus atstumiančiu paviršiumi.
 • Automatinis dušo svirtelės išorės nuplovimas prieš ir po naudojimosi bei dušo purkštukų nuplovimas iš vidaus pro atskirus vandens tiekimo kanalus.
 • Specialiai sukurta kalkių šalinimo programa, kurią įjungus išvalomi visi vandenį tiekiantys komponentai.

Aukštas geriamojo vandens saugumo lygis

Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija atitinka visus svarbiausius Europos standartų, pvz., Geriamojo vandens standarto EN 1717, reikalavimus. Geberit atitinka šio standarto reikalavimus, nes naudoja integruotą, nuo atgalinio srauto apsaugotą vandens jungtį ir užtikrina, kad Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija jokiomis aplinkybėmis neužterš geriamojo vandens tinklo.

Puikus derinys su Geberit potinkinėmis sistemomis

Geberit Duofix elementas pakabinamam WC puodui su Geberit AquaClean Mera
 • Naudojant mūsų WC puodus su apiplovimo funkcija galima be didelių sąnaudų sukurti didžiausią komfortą vonios kambaryje. Juos galima derinti su visomis Geberit potinkinėmis ir nuplovimo sistemomis bei paprastai ir greitai sumontuoti įrengiant naują arba modernizuojant seną vonios kambarį.
 • Geberit pritaikė visus montuojamus unitazo elementus taip, kad visos vandens ir elektros jungtys tiksliai atitiktų ir būtų uždengtos.

Geriausias įvertinimas už tvarumą

Tvarūs Geberit sprendimai
 • Mūsų Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija teigiamai vertinami aplinkosauginiu aspektu. Naudojant išmaniąją valdymo technologiją nenukenčia komfortas.
 • Budėjimo (energijos taupymo) režime Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija vartoja ne daugiau nei 0,5 W energijos.
 • Palyginti su tualetinio popieriaus sąnaudomis, papildomos Geberit AquaClean WC puodai su apiplovimo funkcija vandens sąnaudos yra gerokai mažesnės.

Vaizdo įrašas

Naujoviškos funkcijos

Sužinokite daugiau apie Geberit AquaClean Mera WC puodų su apiplovimu funkcijas.

Geberit AquaClean Sela dizaino apdovanojimai

Geberit AquaClean Sela apdovanotas DesignPlus / ISH prizu
Geberit AquaClean Sela apdovanotas Interior Innovation 2013 prizu
IF Product design award 2013 apdovanojimas Geberit AquaClean Sela