Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Geberit sistemos sprendimai viešosioms sanitarinėms patalpoms

Dažnas lankymas

 • Geberit maišytuvai viešosiose vietose

Geberit leidžia planuoti ir įgyvendinti sprendimus, kurie yra estetiškai ir funkcionaliai pritaikyti prie atitinkamų užduočių reikalavimų. Todėl viešosiomis tualeto patalpomis galima naudotis paprastai ir tausojant išteklius.

 • Geberit tualetai viešosiose vietose

Viešųjų sanitarinių patalpų gaminiai turi atitikti daugybę griežtų reikalavimų – nuo higienos ir lengvai atliekamos techninės priežiūros iki kasdienio naudojimo saugumo ir apsaugos nuo vandalizmo. Kalbant apie sistemos įrengimą ir kasdienį naudojimą, pagrindinį vaidmenį vaidina ekonominiai aspektai. Be to, viešai prieinamų sanitarinių patalpų sąlygos ir įranga – tai įmonių, transporto operatorių, sporto centrų ir savivaldybių vizitinė kortelė ir reklama.

 • Patikimas planavimas
 • Patikima
 • Higieniška
 • Paprasta valyti
 • Paprasta prižiūrėti
 • Atsparu vandalizmui
 • Ekonomiška
 • Viešasis tualetas su Geberit vandens nuleidimo bakeliu, vandens nuleidimo plokštėmis ir pisuarais

Naudotojams visada patinka higieniški, švarūs ir geru vandens nuleidimu pasižymintys viešieji ir pusiau viešieji tualetai. Saugus bekontaktis Geberit tualeto vandens nuleidimo valdymas užtikrina, kad baigus naudotis klozetu kas kartą bus patikimai nuleidžiamas vanduo.

 • Bekontakčio vandens nuleidimo funkcija su Geberit vandens nuleidimo bakeliu

Vandens nuleidimas paprastai aktyvinamas automatiškai ir be kontakto, kai naudotojas atsistoja arba ranka mosteli šalia matomo infraraudonųjų spindulių jutiklio. Vandenį taip pat galima nuleisti paspaudžiant mechaninį vandens nuleidimo mygtuką.

 • Geberit Preda pisuaro keraminė dalis

Geberit pisuarų sistemos prekės ženklas įkūnija lankstumą: tinkamas sprendimas randamas beveik bet kokiam poreikiui ir praktiškai kiekvienam statybos projektui. Platus gaminių asortimentas gerokai supaprastina pisuarų sistemų planavimą, montavimą ir techninę priežiūrą. Visus funkcinius elementus galima lengvai pasiekti – tai pagrindinis sistemos pranašumas, palyginti su įprastais pisuarais. Pavyzdžiui, sifoną galima lengvai pasiekti iš viršaus, nereikia nuimti pisuaro keraminės dalies.

 • Geberit pisuaras Preda su integruota pisuarų valdymo sistema

Geberit vandens nuleidimo mygtukai ir dangčiai dedami taip, kad būtų matomi virš pisuaro keraminės dalies. Vandeniui nuleisti taip pat galima naudoti integruotą Geberit Preda ir Selva pisuarų valdymo sistemą. Ši valdymo sistema nematoma, bet ją galima lengvai pasiekti apatinėje pisuaro keraminėje dalyje ir keliais paprastais veiksmais išimti iš praktiškos prijungimo stotelės.

 • Pisuaro lankstumas dėl Geberit montavimo rėmo

Sistemoje galima montuoti įvairiausius modelius – nuo ekonomiškos nuleidimo funkcijos su individualiai reguliuojamu mišriu režimu iki visiškai bevandenio režimo. Kitaip tariant, Geberit pisuarų sistema yra sprendimas, tinkamas pagal visus reikalavimus ir statybos projektus.

Sužinokite daugiau: Geberit pisuarų sistema

 • Geberit maišytuvai viešiesiems pastatams

Į sieną montuojami maišytuvai – tai sudėtingas sprendimas viešosioms ir pusiau viešosioms sanitarinėms patalpoms. Be patrauklios estetikos, jie taip pat suteikia daugiau vietos rankoms plauti nei įprasti ant praustuvės montuojami čiaupai, todėl juos lengviau valyti ir jie higieniškesni.

 • Geberit montavimo rėmo suteikiamas maišytuvo lankstumas

Geberit maišytuvo sistema užtikrina patikimą veikimą, ypač dažnai lankomose vietose. Maišytuvo korpusas tvirtai pritvirtinamas prie Geberit montavimo elemento, o jautrūs komponentai yra atskirti nuo maišytuvo, todėl nėra drėgmės ar vandalizmo žalos pavojaus.

 • Į dizainą orientuoti Geberit praustuvės maišytuvai

Anksčiau dėl valdymo technologijos elektroniniu būdu valdomi maišytuvai atrodė didesni ir ne tokie elegantiški kaip įprasti maišytuvai. Naujoji Geberit maišytuvų sistema – puikus šios problemos sprendimas.

 • Geberit praustuvės maišytuvas Brenta,
  montuojamas ant praustuvės
 • Geberit praustuvės maišytuvas Brenta,
  montuojamas į sieną, 220 mm
 • Geberit praustuvės maišytuvas Brenta,
  montuojamas į sieną, 170 mm
 • Geberit praustuvės maišytuvas Piave,
  montuojamas ant praustuvės
 • Geberit praustuvės maišytuvas Piave,
  montuojamas į sieną, 220 mm
 • Geberit praustuvės maišytuvas Piave,
  montuojamas į sieną, 170 mm

Sužinokite daugiau apie Geberit maišytuvų sistemą

 • Bekontaktis vandens nuleidimas Geberit vandens nuleidimo mygtukais

Viešosiose sanitarinėse patalpose tualeto ar pisuaro vandens nuleidimas paprastai aktyvinamas automatiškai ir be kontakto, kai naudotojas atsistoja arba ranka mosteli šalia matomo infraraudonųjų spindulių jutiklio. Priklausomai nuo kliento pageidavimų ar įrengimo vietos sąlygų, galima įrengti ir vandens nuleidimo rankiniu būdu, tai yra spaudžiant mechaninį vandens nuleidimo mygtuką, sistemą.

 • Infraraudonųjų spindulių jutikliu valdomos ir mechaninės Geberit vandens nuleidimo mygtukai

Sigma10 infraraudonųjų spindulių jutikliu valdoma vandens nuleidimo mygtukas (elektroninis arba mechaninis valdymas)
Sigma10 infraraudonųjų spindulių jutikliu valdoma vandens nuleidimo mygtukas (elektroninis valdymas)
Sigma30 vandens nuleidimo mygtukas (mechaninis valdymas)
Sigma80 vandens nuleidimo mygtukas (elektroninis valdymas)

 • Infraraudonųjų spindulių jutikliu valdomos ir mechaninės Geberit pisuarų vandens nuleidimo mygtukai

Mes siūlome Geberit vandens nuleidimo mygtukų dizainą puikiai papildančią pisuarų valdymo sistemą ir dengiamąsias plokštes. Tai leidžia išlaikyti pasirinkto dizaino koncepciją visais santechnikos įrenginio atžvilgiais.

01 tipo dengiamoji plokštė (elektroninis valdymas)
10 tipo dengiamoji plokštė (mechaninis valdymas)
30 tipo dengiamoji plokštė (elektroninis valdymas)
50 tipo dengiamoji plokštė (elektroninis valdymas)

Geberit vandens nuleidimo mygtukai

 • Geberit sanitarinis vandens nuleidimas

Daugelis viešųjų sanitarinių patalpų lankomos nereguliariai, pavyzdžiui, sporto centruose ar sezono metu veikiančiose įstaigose. Ilgesnį laiką tiekimo vamzdžiuose užsistovėjus vandeniui, gali daugintis mikroorganizmai, pvz., legionelės ar pseudomonos. Geberit sanitarinė vandens nuleidimo sistema užtikrina, kad vanduo būtų reguliariai keičiamas ir palaikoma geriamojo vandens įrenginio higiena. Geberit taip pat siūlo papildomų gaminių ir praktines žinias apie geriamojo vandens higieną.

Geriamojo vandens higiena su Geberit