Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu. Daugiau informacijos galite rasti privatumo politikos puslapyje .

Gerai
Geberit Lietuva

Laisvos erdvės vonios kambariai

Naujas laisvo judėjimo jausmas

Funkcionalu, saugu ir ekonomiška

Įrengiant laisvos erdvės vonios kambarius keliami dideli reikalavimai planavimo ir projektavimo procesams, nes būtent jie gali lemti ribotas naudotojų galimybes judėti patalpoje arba pastebėti daiktus – be to, visa tai turi būti atliekama labai mažoje erdvėje.

Geberit gaminiai bet kurio profilio naudotojui

Geberit gaminiai yra išskirtiniai laisvos erdvės vonioms ne tik dėl stulbinančios išvaizdos, bet ir dėl naudotojams pritaikomų elementų, kai reikia pritaikyti vonios kambarį bet kokio amžiaus žmonėms. Jie apima universalius sprendimus, susijusius su viename lygyje su grindimis montuojamais dušais, elektroniniais maišytuvais ir klozetų nuotolinio valdymo vandens nuleidimo sistemomis. Ir tai tik keletas pavyzdžių. Pasitelkiant šiuos sprendimus šių dienų vonios kambariai yra puikiai įrengiami taip, kad atitiktų rytdienos poreikius.