Tvarumas santechnikos pramonėjeMūsų indėlis

Geberit, kaip pasauliniu mastu veikianti grupė, kuri specializuojasi santechnikos technologijų srityje, siekia būti lydere pertvarkant tvarią santechnikos pramonę. Mūsų naujoviški, aukštos kokybės ir patvarūs santechnikos gaminiai daro teigiamą poveikį pramonei, visuomenei ir aplinkai.

Jau daugiau nei 30 metų savo strategiją nuosekliai deriname su tvarumo tikslais – per visą gaminio gyvavimo ciklą. Šis įsipareigojimas yra svarbi ilgalaikės įmonės sėkmės pagrindas. Manome, kad didžiausias mūsų indėlis į žiedinę ekonomiką yra nuolat nustatyti naujus gaminių kokybės ir ilgaamžiškumo standartus.

Geberit gaminiai paprastai naudojami dešimtmečius. Neretai eksploatacijos trukmė viršija 50 metų, pavyzdžiui, iš plastiko pagamintų nuotekų vamzdžių atveju. Be to, Geberit suteikia 50 metų atsarginių dalių garantiją visoms keičiamoms mechaninėms potinkinio bakelio ir vandens nuleidimo mygtuko dalims. Ši nuostata netaikoma tik tam tikroms elektroninių gaminių funkcijoms (pvz., higieninio vandens nuleidimo funkcijai arba kvapų šalinimo „DuoFresh“ funkcijai). Daugeliui asortimento gaminių suteikiama atsarginių dalių 25 metų garantija taip pat labai padeda pailginti eksploatacijos trukmę. Taip pat ir įsipareigojimas užtikrinti senesnių ir naujų produktų suderinamumą. Todėl mūsų statybos partneriams tampa lengviau įvykdyti dažnai griežtus tvarių statybos projektų sertifikavimo reikalavimus.

Privaloma tvarumo strategija

Daugiau nei prieš 30 metų Geberit parengė pirmąją aplinkosaugos strategiją ir įgyvendino konkrečias priemones. Bėgant metams ši strategija palaipsniui buvo išplėsta iki visapusiškos tvarumo strategijos. Ji parengta pagal Jungtinių Tautų 2030 m. darbotvarkę ir jų 17 darnaus vystymosi tikslų.

Geberit daugiausia dėmesio skiria šiems tikslams: Nr. 6 „Švarus vanduo ir higiena“ ir Nr. 11 „Darnūs miestai ir bendruomenės“. Be to, reikšmingai prisidedama prie „Deramas darbas ir ekonominis augimas“ (8 tikslas) ir „Pramonė, inovacijos ir infrastruktūra“ (9 tikslas).

Trumpa apžvalga

Išteklius taupantys ir ilgaamžiai gaminiai

Aplinkosauginės gaminio deklaracijos (EPD)

Svarbus informacijos šaltinis statytojams, investuotojams, verslo partneriams ir kitiems sprendimus priimantiems asmenims yra aplinkosauginės gaminio deklaracijos (angl. Environmental Product Declaration). Jose pateikiama informacija apie statybos produktų ekologinį pėdsaką ir yra pagrįsta išsamia gyvavimo ciklo analize.

Gaminiai su trečiosios šalies patvirtintomis aplinkosauginėmis gaminio deklaracijomis sudaro 30 proc. Geberit grupės pardavimų. Todėl siūlome platų gaminių asortimentą, skirtą pastatams, statomiems pagal aukščiausius tvarumo standartus, pvz., „Minergie“, DGNB, BREEAM ar LEED.

Atsisiųsti aplinkosaugines gaminio deklaracijas

Tvaraus kasdienio gyvenimo patarimai ir gudrybės

Mažesnis vandens suvartojimas

Patarimai, kaip taupyti vandenį

Moteris atsuka vandenį ir bando pajausti vandens srovės stiprumą ir temperatūrą (© Geberit)

Patartina taupiai vartoti vandens išteklius. Naudodamiesi šiais šešiais patarimais galite pastebimai sumažinti vandens suvartojimą vonios kambaryje.

Taupykite vandenį dabar!