Grindų lygis Duše naudojami produktai

Su grindų lygiu sutapdinami dušai dabar labai mėgstami, jų įrengimas nesudėtingas ir suteikia galimybę formuoti vonios kambarį viename lygyje, o įėjimas į dušo zono be slenksčio. Geberit siūlo įvairius produktus – nepriklausomai kurį nusprendėte įsigyti, galėsite netrukdomai mėgautis dušo teikiamais malonumais.

Vonios kambarys su grindų lygiu sutampančiu Geberit dušo paviršiumi Setaplano

Geberit dušo paviršius Setaplano

Geberit dušo paviršius Setaplano pagamintas iš labai vertingos mineralinės medžiagos. Šios medžiagos pranašumas pajuntamas jau pirmą kartą ją palietus. Priešingai nei metalas, stiklas arba keramika, ši medžiaga maloniai šilta ir minkšta tarsi šilkas. Be to, eidami neporinga medžiaga niekada nepaslysite.

Vonios kambarys su Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Išsiskiria ypatinga išvaizda, veikimu ir higiena. Suprojektavus ir įrengus dušo lataką dušo erdvės krašte – netrukdomai mėgausitės dušo malonumais.

Su grindų lygiu sutapdinto dušo Geberit sieninė vandens netekėjimo anga

Geberit sieninis dušo latakas

Geberit sieninis dušo latakas suteikia galimybę sukurti neįgaliesiems pritaikytą vonios kambarį. Vandens surinkimą perkėlus iš grindų į sieną išlaikomas vientisas grindų lygis ir darnus keraminių plytelių vaizdas ir jūs niekada neatsistosite ant vandens surinkimo grotelių.

Duše naudojami produktai, kuriuos taikant jų lygis turi būti sutapdinamas grindų lygiu