Pakabinami WC puodai Dar švaresnis vonios kambarys

Pasirinkus pakabinamą WC puodą galima lengviau ir greičiau išvalyti WC puodo zoną, nes po WC puodu esanti erdvė lieka laisva ir lengvai pasiekiama.

Prie sienos tvirtinamas WC puodas – kad nuosekliai išvalytumėte grindis

Paprastesnis valymas

Įrengiant potinkinį bakelį, paslepiamos tokios techninės dalys kaip vamzdžiai, ant kurių gali kauptis nešvarumai. Kadangi erdvė po pakabinamu WC puodu lieka laisva, visas grindis po WC puodu galima išvalyti žymiai paprasčiau. Be to, WC puodo paviršius, kurį reikia valyti, yra lygus ir lengvai pasiekiamas. Dėl to užtikrinamas efektyvesnis viso vonios kambario valymas.

Design meets function

Perkant WC puodą, daugiausia dėmesio reikia skirti svarbioms funkcijoms ir dizainui. Pasirinkus pakabinamą keraminį WC puodą, montuojamas potinkinis bakelis, todėl daugiau dėmesio galite skirti WC puodo ir vandens nuleidimo mygtuko dizainui. Pasirinkus Rimfree® pakabinamą WC puodą su lygiais išoriniais paviršiais, Geberit KeraTect® specialia glazūra ir nuimamu WC dangčiu, valymas taps žymiai paprastesnis.

Tradicijomis paremta kokybė

Geberit potinkiniai bakeliai moderniuose vonios kambariuose montuojami jau 50 metų. Į sieną integruotas potinkinis rėmas ir WC puodas gali atlaikyti iki 400 kg apkrovą. Geberit nuleidimo vandens bakeliai pagaminti iš vieno elemento, be to kelis kartus patikrinimas kiekvieno jų sandarumas.

Vonios kambario produktai