Žvilgantys vonios kambario akcentai

Itin žvilgus ar matinis: dabar gyvenamosiose erdvėse labai madingi metalo elementai. Tad auksas, žalvaris, varis ir kiti metalo atspalviai dabar labai madingi ir vonios kambaryje.

Jeigu norima sukurti nepriekaištingą gyvenamųjų erdvių dizainą, baldams, jų priedams, šviestuvams ar sienų dangoms pasirenkamos medžiagos su metalo žvilgesiu. Metalas suteikia ne tik prabangos dvelksmą, bet ir leidžia derinti įvairias spalvas bei medžiagas ir kurti optimaliai darnų dizainą.


Metalo akcentai

Be įvairių šiltų aukso atspalvių metalų, labai mėgiami ir įvairūs minimalistiški variantai, tokie kaip juodasis chromas ir raudonas auksas.

Kaip dažnai būna, tikras menas – tinkamas dozavimas: reikėtų vengti koncepcijos neturinčių ar pernelyg gausių derinių ir kelių metalo atspalvių vienoje patalpoje. O štai kelių skirtingų paviršių derinys, priešingai, gali būti įdomus ir harmoningas. Ko dar reikėtų vengti – tai metalo atspalvių derinimo su chromu. Chromas visose patalpose labai dominuoja ir – priešingai populiariai nuomonei – visai nėra neutralus. Tai galioja ir vonios kambariui.

Vientisas vaizdas

„Pirmiausia metalo atspalvių mada vonios kambaryje prasidėjo nuo aukso spalvos praustuvų maišytuvų. Kadangi praustuvų maišytuvai patalpoje yra labai ryškus elementas, Geberit prie jų siūlo derinti pačių įvairiausių metalo atspalvių vandens nuleidimo mygtukus ir dušo latako groteles, pačių įvairiausių metalo atspalvių. Taip užbaigiamas vientisas vonios kambario vaizdas“, kalba Daniel Raissle, Geberit vandens nuleidimo mygtukų produktų šeimos vadovas.

Beieškant vientisumo

Naujausiose vonios kambario tendencijose vyrauja tamsios spalvos, natūralūs arba mineraliniai paviršiai, tokie kaip natūralus riešutmedis, skalūno akmuo arba betono struktūros keramika. Tokiam dizainui tobulai tinka metalo akcentai. Be to, tai detalės, kurios suteikia patalpoms ypatingo individualumo. Praustuvų maišytuvai, vandens nuleidimo mygtukai dušo latako grotelės, veidrodžiai, muilo dozatoriai; kai visi jie yra vienodo metalo atspalvio, spalvos bendram vaizdui suteikia vientisumo, sukuria harmoningą vaizdą ir suteikia vonios kambariui daugiau jaukumo – tai labai svarbus reikalavimas šiuolaikiniam vonios kambariui.

Vonios kambario produktai