Kur viską sudėti?

Kur laikyti dantų šepetėlį? Kaip užtikrinti tvarką vonios kambaryje ir kur geriausia laikyti kasdieniam naudojimui reikalingus daiktus, kad jie būtų lengvai pasiekiami? Tai svarbūs klausimai, kurie rūpi ir mūsų produktų kūrėjams. Mes atlikome praktinį testą. Dvi tinklaraštininkės parodo, kur vonios kambaryje geriausia laikyti būtiniausius reikmenis, pvz., kūno priežiūros priemones, dantų šepetėlius ir pan. Ir būtent tokiu būdu, kad pakaktų vietos visai šeimai, o tvarka ir tinkamas išdėliojimas vonios kambario balduose išliktų ir tada, jei namuose gyvena keli žmonės.

Geberit Option veidrodinės spintelės

Svarbu – praktiškumas

Tvarkos ekspertė Denise Colquhoun savo tinklaraštyje „Fräulein Ordnung“ parodo, kur ji vonios kambaryje susidėtų svarbiausius daiktus. Jos kredo: Jie turėtų būti sudėstyti praktiškai, bet kartu ir estetiškai. Taigi daiktai turi būti tvarkingai sutalpinti veidrodinėje spintelėje ir vonios kambario balduose. Tokiu būdu visi reikmenys jūsų šeimai lengvai pasiekiami.

Grožio produktų išdėstymas matomoje vietoje

Grožio srities tinklaraštininkė Steffi Hidber neabejoja: Svarbus ne tik praktiškumas, bet ir graži aplinka. Pavyzdžiui, dušo želės yra itin praktiškos, bet nedekoratyvios. Taigi jos dedamos į spintą; o į indelį sudėti kosmetiniai vatos rutuliukai atrodo dailiai, todėl padedami taip, kad matytųsi. Taigi jai patinka dekoratyvumas.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje