Dėmės voniojenuo higieninių ir vonios valiklių

Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti. Marianne Krüger, chemijos pramonės meistrė, vaizdo įraše paaiškina, kokios nepatrauklios dėmės vonios kambaryje gali susidaryti dėl higieninių ir vonios valiklių ir kaip jų išvengti.

Higieninių ir vonios valiklių sudėtyje neretai yra chloro. Chloras gali pakenkti įvairiems paviršiams, jeigu valiklis paliekamas veikti per ilgai; taip, pvz., ant praustuvų maišytuvų arba vandens nuleidimo mygtukų, gali atsirasti korozijos sukeltų dėmių bei pageltusių vietų ant plastikinių dalių. Marianne Krüger pataria, kaip to išvengti.

Sužinoti daugiau iš serijos „Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti“

1 dalis. Dėmės vonioje nuo plaukų dažų ir baliklių
3 dalis. Dėmės vonioje nuo nagų lako ir nagų lako valiklio
4 dalis. Dėmės nuo kalkių ir silikatinių apnašų

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje