Dėmės voniojenuo nagų lako ir nagų lako valiklio

Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti. Marianne Krüger, chemijos pramonės meistrė, paaiškina, kokios nepatrauklios dėmės vonios kambaryje gali susidaryti dėl nagų lako nuėmimo priemonės ir kaip jų išvengti.

Nagų lake ir nagų lako nuėmimo priemonėje yra tirpiklio, pvz., acetono. Acetonas, be kita ko, paveikia plastikus ir dažytus paviršius. Marianne Krüger pataria, kaip to išvengti ir ką daryti, jeigu vis dėlto vonioje išsiliejo nagų lakas.

Sužinoti daugiau iš serijos „Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti“

1 dalis. Dėmės vonioje nuo plaukų dažų ir baliklių
2 dalis. Dėmės vonioje nuo higieninių ir vonios valiklių
4 dalis. Dėmės vonioje nuo kalkių ir silikatinių apnašų

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje