Dėmės vonioje nuo kalkių ir silikatinių nuosėdų

Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti. Marianne Krüger, chemijos pramonės meistrė, paaiškina, kokios nepatrauklios apnašos vonios kambaryje gali susidaryti dėl kalkių ir silikato ir kaip jų išvengti arba jas nuvalyti.

Naudojant kalkių šalinimo priemones, kurių sudėtyje neretai yra rūgščių, pvz., druskos rūgšties, visada būtina laikytis poveikio trukmės ir baigus viską gausiai nuskalauti vandeniu. Nušluosčius drėgną praustuvų maišytuvą minkšta mikropluošto šluoste, negražios baltos apnašos iš viso nesusidaro.

Sužinoti daugiau iš serijos „Dėmės vonioje, Geberit žino, ką patarti“

1 dalis. Dėmės vonioje nuo plaukų dažų ir baliklių
2 dalis. Dėmės vonioje nuo higieninių ir vonios valiklių
3 dalis. Dėmės vonioje nuo nagų lako ir nagų lako valiklio

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje